Ofisinize Prestij Katar...

Personel Soyunma Dolapları

3 Ürün Bulundu

Personel Soyunma Dolapları

Personel soyunma odaları ofis gibi çalışma ortamlarında ve evlerde kullanılmaya uygun olarak tasarlanmış, farklı renk, malzeme, şekil ve boyutlarda üretilen, ergonomik ve rahat bir kullanım imkânı ile ortama şık bir hava katan, üzerinde bulunan asma veya anahtarlı kilit sistemi ile eşyaların güvence altına alınmasına yarayan dolaplardır. Personel soyunma dolapları ofislerde olmazsa olmaz mobilyalardan biridir. Bu dolaplar çalışanların kendi kişisel alanları olacağından farklı renk, tasarım ve şekillere sahiptir. Personel soyunma dolapları birinci kalite özel form metal veya ahşaptan üretilmiş ve uzun süreli kullanımlar için oldukça uygundur.

Personel Soyunma Dolapları ve Faydaları

Çalışanlarınızın eşyalarını ve kıyafetlerini güvence altına almaya ve çalışma alanındaki depolama karmaşıklığının azaltılmasına yardımcı olmaya yarayan personel soyunma odaları, çalışanlarınızın özel hissetmesini sağlar ve çalışma verimlerini yukarıya çıkartır. Küçük boyutlarına rağmen geniş iç hacmine sahip olan personel soyunma dolapları, yüksek depolama alanı sunmaktadır. Personel soyunma dolaplarında bulunan çekmecelerde fren sistemi mevcuttur. Bu sistem ile olası kazaların önüne geçilir. Ayrıca bu dolaplarda bulunan ayak takımları dayanıklı, ayarlanabilir plastikten üretilmiştir. Bu ayak, zeminde oluşabilecek hasarın önüne geçmektedir.

Personel Soyunma Dolabı Çeşitleri

Personel soyunma dolabı çeşitlerinin başında metal dolaplar gelmektedir. Birinci kalite çelik ve metalden imal edilen metal personel soyunma dolapları, elektro statik toz boya ile açık gri rengine boyanmış ve şekillendirilmiştir. Dolabın kapaklarında gizli menteşe kullanılmış ve oluşabilecek kötü görüntünün önüne geçilmiştir. Metal personel soyunma dolaplarında bulunan asma kilit sistemi ile eşyaların güvence altına alınması sağlanmıştır. Bu dolabın kapakları 180 derece açılma özelliğine sahiptir. Hafif nemli bez ile temizlenebilen bu dolaplar ile zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz.

Personel soyunma dolabı çeşitlerinin ikincisi ahşap dolaplar gelmektedir. Farklı boy, genişlik ve derinlik özelliklere sahip ahşap personel soyunma dolapları birinci kalite ahşaptan üretilmiştir. Dekoratif ve şık duruşu ile ortamlara uyum sağlayabilen özelliği bulunan bu dolaplar küçük boyutu sayesinde alan tasarrufu sağlar. Ahşap personel soyunma dolaplarında anahtarlı kilit sistemi vardır. Bu dolaplarda bulunan plastik ayaklar ile zeminde oluşabilecek deformasyonlar engellenmektedir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et