Ofisinize Prestij Katar...

Ahşap Ofis Dolapları

46 Ürün Bulundu

Ahşap Ofis Dolapları

Ofiste kullanılan dosyaları, evrakları ve belgeleri organize etmenin en kolay yolu ahşap ofis dolapları kullanmaktır. Dosyaları ve belgeleri muhafaza edebilmek için tasarlanan ahşap ofis dolapları birinci kalite, deforme, çizilme ve darbelere karşı dayanıklı özel form ahşaptan üretilmiştir. Bu ahşap ile uzun ömürlü kullanım mümkün kılınmaktadır.

Ahşap Ofis Dolapları Özellikleri

Ahşap ofis dolapları ofis, çalışma ve ev ortamında kullanılmak için tasarlanmıştır. Şıklığı ve dekoratifliği bir araya getiren ahşap ofis dolapları her alanda kendini ön plana çıkarır. Küçük yer kaplamasına karşıt oldukça fazla sayıda dosyayı muhafaza ve organize edebilen ahşap ofis dolapları, tüm dosya ve klasörlerin tek bir alanda bulunmasını sağlarken dosyaların kaybolması ve karışması gibi sorunların önüne geçer. Ahşap ofis dolaplarının üzerinde bulunan anahtarlı veya değiştirilebilir şifreli kilit sistemi ile dosyalarınız güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ahşap ofis dolaplarının ayak kısımları; yerleştirildiği zemine zarar vermeyecek şekilde plastikler ile desteklenmiştir. Uygun fiyatı ile herkesin sahip olabileceği bu dolaplar, bulunduğu ortama uyum sağlayabilmek için üretilmiştir. Dolaplarda kullanılan ahşap, birinci kalite malzemedir.

Ahşap Ofis Dolapları Çeşitleri

Ahşap ofis dolapları kullanılacak ortama ve kullanıcının talebine göre değişik genişliklerde ve uzunluklarda seçilebilir. Raf sayısı uzunluğa göre değişen ahşap ofis dolapları ile ofisinizde ve çalışma ortamınızda modernliğin rüzgârlarını estirebilirsiniz.Yarım kapaklı ahşap ofis dolaplarının yarısı kapaklı, diğer yarısı da açık raflıdır. Kapak kısmında bulunan anahtarlı kilit sistemi ile dosyaların çalınması, karıştırılması engellenir.Açık raflı ahşap ofis dolapları, üzerinde herhangi bir kapak bulundurmayan klasik raflı dolaplardır. Çeşitli uzunluk ve genişlik seçenekleri ile istenilen büyüklüğe göre kullanıcıya sunulur. Cam kapaklı ahşap ofis dolapları, tamamen camla kaplı olan bu dolaplar ile şık ve modern bir görünüşe sahiptir.Ahşap kapaklı ahşap ofis dolapları tamamen ahşap ile kaplı kapakları bulunan ofis dolaplarıdır. Yarı cam yarı ahşap kapaklı ahşap ofis dolapları estetik bir görünüm sunmasının yanında her ortama uyum sağlar. Kilitli, çekmeceli ahşap ofis dolapları ile dosyalarınızı ve dokümanlarınızı güvence altına alabilir ve karışıklığın önüne geçebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et