Ofisinize Prestij Katar...

Kanepe Takımları

21 Ürün Bulundu

Kanepe Takımları

Kanepe takımları, ofislerinizin ve çalışma odalarınızın vazgeçilmez birer eşyasıdır. Ofis tasarımları bir şirket için büyük önlem taşımaktadır. Eğer düzensiz ve kalitesiz bir ofisiniz var ise prestijiniz her zaman diğer şirketler tarafından küçümsenecektir. Artık belli standartlara ulaşan ofis ürünleri, kaliteli ve görünüm açısından ofise özgüven ve profesyonellik kazandırmaktadır. Doğru renkler ve kumaş seçimi ile ofisinizin çizgisini en kaliteli şekilde yakalayabilirsiniz. Kanepe takımları ise bu çizgiyi belirlemekte öncü eşyalar olacaktır. Bu çizgiyi belirlerken ofis içerisindeki tüm renklerin birbirleri ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Mesela eski tarz bir ofis planlıyorsanız koyu tema ve kahverengi bol olan bir ofis tasarlamalı, siyah deri koltuklar tercih etmelisiniz.

Kanepe Takımları ve Çeşitleri

Günümüzde pek çok tarzda kanepe üretilmektedir. Paris, Truva, Fox kalıplarında üretilen her renkten kanepeler ise insanların beğenisini toplamayı başarmıştır. Bir ofise girdiğinizde dikkatinizi çeken ilk şey oturma gruplarıdır. Dikkat çeken bu eşyaların seçiminde özenli ve dikkatli olunmalıdır. Kanepe takımları, metal ayaklı ve ahşap ayaklı olarak iki şekilde üretilmektedirler. Her tasarımın kendine özel avantajları söz konusudur. Ancak profesyonel firmalarda ofis tasarımı için genellikle metal ayaklar tercih edilmektedir. Diğer önemli bir husus ise yapılan kanepelerin hafif ancak dayanıklı olması. Bu ofisin temizlenmesi konusunda oldukça yardımcı bir seçenektir. Bu yüzden genellikle hafif tasarımlı kanepe takımları tercih edilmektedir.

Kanepe Takımları ve Avantajları

Kanepe takımları, kullanım açısından rahat ve konforlu üretilmektedir. Deri koltuklar şık olmakla birlikte kış aylarında soğuk yaz zamanı için sıcak tutmaktadır. Bu dezavantajlarına karşı temizlik açısından sizlere hiç zorluk çıkarmaz. Leke tutmayan ve kolayca temizlenebilir bir kumaştır. Suni derilerde kolayca temizlenebilmektedir. Sizlere kolay bir kullanış sunan bu takımlar şıklık ve kumaş derecesine göre fiyatlandırılmaktadır. Döşemelerde tercih edilen kaliteli suni deriler ofisinizi şıklıkla beraber yenilikçi bir görünüm katacaktır. Kanepe takımları, genel olarak ahşap iskeletten üretilmektedir. Metal iskeletlerde üretilen kanepelerde kalite oranlarına göre daha pahalı satılmaktadır. Sizlerin yapması gereken tek şey ise dilediğiniz alana uygun vereceğiniz seçimlerdir. Uygun ve pahalı olarak sınıflandırılan bu kanepe takımlarından en iyi kumaşı, en iyi iskeleti seçmenizi tavsiye ederiz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et