Ofisinize Prestij Katar...

Toplantı Masaları

42 Ürün Bulundu

Toplantı Masaları ile İşte Kazanan Siz Olun

İş yerinde kalite ve ergonomiyi bir ara bulacağınız toplantı masaları ile en özel görüşmelerinizi, en iyi anlaşmalarınızı benzersiz bir masa üzerinde yapacaksınız. Ofislerin büyüklüğüne ve taleplerinize göre bambaşka şekillerde üretilen masalarınız ile özel seçeneklere sahip olabilirsiniz. Farklı renklerde ve modellerde ürettiğimiz masaların ayak bölümlerini değiştirerek her tarza uygun hale getirdik. Retrodan modern çizgilere kadar geniş bir yelpazede sahip olabileceğiniz seçenekler ile benzersiz bir kullanıcı deneyimine sahip olacaksınız.

Toplantı Masalarında Benzersiz Formlar

Yuvarlak, dikdörtgen ve U şeklindeki toplantı masaları ile en verimli iş görüşmelerine imzanızı atabilirsiniz. Masa etrafında toplananların birbirleri ile rahat bir şekilde iletişime geçebileceği seçenekler, kullanıcıların çok rahat bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilmelerine olanak tanır. Masa üzerinde hem bilgisayarların konulabileceği hem de not almak için ajandanın yerleşebileceği kadar alan bulunur. Talep etmeniz durumunda ortasından projeksiyon kablolarının geçebileceği özel sistemlere de sahip olabilirsiniz. Bu sayede sunum ve toplantının bir arada yapıldığı alanlarda benzersiz seçeneklere sahip olacaksınız.

Toplantı Masası Seçiminde Özgün Modeller

Ofisinizin karakterine uygun olarak onlarca renk ve modele sahip olan toplantı masaları ile iş yerinizin karakteristik özelliğini masanızda yaşatabilirsiniz. Toplantı masanız makam odanızın içinde de olabilir. Makam odası takımınız ile son derece uyumlu olan seçeneklerimizi inceleyerek odanızda bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Küçük ofis alanlarının da unutulmadığı Uzay Ofis Mobilya’da ihtiyaca göre uzayıp kısalabilen toplantı masalarına sahip olacaksınız. Dilediğinizde makam masası, dilediğinizde toplantı masası olarak kullanabileceğiniz işlevsel seçeneklerle de kaliteyi ve ergonomiyi bir arada bulacaksınız.

Aradığını Tüm Modeller Tek Bir Platformda

Toplantı masası için aradığınız tüm modellere, uygun ebat ve ölçülerde sahip olabileceğiniz Uzay Ofis Mobilya bünyesinde bulunan 10 binden fazla çeşit ürün ile ofisinizi baştan yaratabilirsiniz. İş yerinizde kendi hikayenizin kahramanı olmak için tercih edebileceğiniz mobilya seçenekleri ile estetiği, kaliteyi, işlevi ve sağlamlığı bir arada bulacaksınız. Benzersiz seçenekleri ile uzun yıllar kullanabileceğiniz zamansız tasarımlara imza atan Uzay Ofis Mobilya, iş yerinizi ikinci eviniz olarak görmenizi sağlarken, toplantı masası koltuklarıyla bu izlenimi konfor ile yaşamanızı sağlıyor.

Ahşap Vip Toplantı Masaları

Ofislerin en önemli odalarından biri de toplantı odalarıdır. Bu odada potansiyel müşteriler ile toplantılar yapılır, şirket hakkında kararlar tartışılır, oylamalar, görüşmeler ve sunumlar yapılır. Toplantı odasındaki mobilyalar diğer ofis mobilyalarına nazaran daha şık, daha modern ve daha konforlu olmak zorundadır. Zira mobilyaların kalitesiz veya kötü olması şirket adına olumsuz bir imaj çizilecektir. Toplantı odalarında bulunan Ahşap Vip toplantı masaları ile çağın gereksinimlerine uyum sağlayabilirsiniz. Ahşap Vip toplantı masaları birinci kalite ahşap kullanılarak üretilmiştir. Bu masalar özel ve detaylı işçilik ile imal edilmektedir. İşçilik kalitesi yüksek olan bu masalar, tasarımları ile göz alıcı özelliğe sahiptir.

Ahşap Vip Toplantı Masalarının Özellikleri

Ahşap Vip toplantı masaları güçlü, klasik ve şık duruşuyla kullanıcılara sunulmaktadır. Ahşap Vip toplantı masalarında sadelik ön planda tutulmaktadır; bunun nedeni toplantı veya görüşme esnasında dikkat dağıtıcı bir unsurun bulunmaması ve kullanıcıların toplantıya odaklanmasını sağlamaktır. Ahşap Vip toplantı masalarında kullanılan ahşap malzeme birinci derece kaliteye sahiptir. Bu ahşap; çizilmeye, deformasyonlara ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Ahşap Vip toplantı masaları tamamen cilalı olarak gönderilmektedir. Ahşap Vip toplantı masaları farklı derinlik, yükseklik, genişlik özelliklerine sahiptir. Kullanıcı bu masalarda otururken bacaklarını ve vücudunu istediği gibi konumlandırabilmektedir. Böylece kas ve kemiklerin ağrıması, vücudun karıncalanması gibi sağlık sorunlarının önüne geçilmeye çalışılır. Ahşap Vip toplantı masaları, potansiyel müşterilerinizin ve misafirlerinizin gözünde olumlu bir imaj çizmek için nemli bir bez ve temizleyici kimyasal ile kolayca temizlenebilmektedir. Bu özellik hem zaman ve emekten tasarruf sağlamanıza hem de toplantılarınızı hijyenik bir ortamda yapmanıza olanak sağlar. Ahşap Vip toplantı masaları oluşabilecek kazalara karşıt keskin köşeler yerine yuvarlatılmış yumuşak köşelere sahiptir.

Ahşap Vip Toplantı Masası ile Toplantılarınıza Değer Katın

Toplantılarınızı yaptığınız, görüşmelerinizi gerçekleştirdiğiniz, belki de şirketiniz adına en önemli anlaşmayı yaptığınız yer toplantı odalaradır. Ofisin en gözde yeri olmayı hak eden bu odada bulunan Ahşap Vip toplantı masaları; rahatlığı, şıklığı ve sadeliği bir araya getirerek toplantılarınızda olumlu imaj yaratmanıza fayda sağlayacaktır.

Vip Toplantı Masaları

Vip toplantı masaları, ofisinizde yapacağınız toplantıları, görüşmeleri ve sunumları daha verimli hale getiren mobilyalardır. Şüphesiz ki bir ofisin en önemli alanlarından biri toplantı odalarıdır. Bu odalarda gerçekleştirilen toplantılar ofisin kaderini çizmektedir. Vip toplantı masaları,ortama olumlu bir hava katmak için birinci kalite metal ve ahşap malzemelerden üretilmiştir. Tasarım açısından ufak ama vurucu detaylara sahip olan Vip toplantı masaları genel olarak dikdörtgen veya oval şekildedir. Bu şekilde olmasının sebebi toplantıda bulunan yetkili kişilerin ve bu kişilerin saygınlığının daha belirgin olmasını sağlamaktır.

Vip Toplantı Masaları ve Diğer Masalar

Masalar hayatın her yerinde ve her alanında kullanılmaktadır. Kullanıldığı alana göre çeşitli derinlik, genişlik ve yükseklik ayarlarına sahip olan masalar ile Vip toplantı masaları arasında belirgin farklar vardır.

Vip toplantı masaları, gündelik hayatta kullanılan masalara göre daha geniş, daha yüksek ve daha derindir. Vip toplantı masalarında kullanılan metal ve ahşaplar özel olarak seçilmiştir. Bu malzemeler darbelere, deformasyonlara ve çiziklere karşı dayanıklıdır. Vip toplantı masaları diğer masalara nazaran daha sade, fakat bir o kadar da şıktır. Vip toplantı masalarının sade olmasının nedeni; kişilerin dikkatlerini tamamen toplantıya, görüşmeye veya sunuma çekmektir. Vip toplantı masaları dikdörtgen veya oval şeklinde tasarlanmaktadır. Bu tasarım ile toplantıya, görüşmeye veya sunuma öncülük eden kişinin konumu daha net gösterilir. Vip toplantı masaları çeşitli renk, tasarım ve şekiller ile her türlü bütçeye hitap etmektedir. Bu masaların ayakları genelde metal olarak üretilmektedir. Ayaklardaki özel mimari ile zemine verilebilecek herhangi bir zararın önüne geçilmektedir.

Vip Toplantı Masaları ile Olumlu Görüşmeler

Vip toplantı masaları şirketin saygınlığını direkt olarak insanlara yansıtmaktadır. Kullanıcıların, kendilerini özel hissetmesi için ince ve şık dokunuşları üzerinde bulunduran bu masalar ile toplantılarınız, sunumlarınız ve görüşmeleriniz daha eğlenceli bir hal alacaktır. Potansiyel müşterilerinizin şirkete olan bakış açısı ilk olarak mobilyalar üzerinden olacaktır. Vip toplantı masaları ile müşterilerinizin, potansiyel müşterilerinizin, misafirlerinizin veya ziyaretçilerinizin sağlıklı ve rahat bir toplantı süreci geçirmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Metal Ayaklı Toplantı Masaları

Toplantı odası şirket hakkında kararların alındığı, müşteriler ile, potansiyel müşteriler ile veya şirket personelleri ile beraber toplantıların yapıldığı, alt kademede çalışan personellerin üstlerine sunumlar yaptığı, şirketin güncel mali ve piyasa durumu gibi tabloların paylaşıldığı odadır. Şirket için bu denli önemli olayların yaşandığı bu odada kullanılacak mobilyalar da ekstra özenle seçilmelidir. Özellikle kullanıcıların toplantı esnasında aktif olarak kullanacağı toplantı masaları büyük önem taşımaktadır. Metal ayaklı toplantı masaları, birinci kalite ahşap veya metalden üretilmiştir. Ayakları tamamen metal olan bu masalar uzun süreler boyunca kullanılabilmekte ve şirket adına oluşabilecek ekstra gider kalemlerinin ve ofis mobilyaları masraflarının önüne geçmektedir.

Neden Metal Ayaklı Toplantı Masaları

Metal ayaklı toplantı masaları şık ve estetik görünümleri ile gözleri üzerine çevirmektedir. Değiştirilebilen tasarım, renk ve şekil seçenekleri ile hemen hemen her kullanıcıya hitap eden bu masalar, kaliteyi konfor ile buluşturmaktadır. Metal ayaklı toplantı masalarının üst tablalarıorijinal metal ve ahşaptan, ayakları ise tamamen metalden imal edilmektedir. Bu ayaklar daha sonrasında elektrostatik toz boya veya özel statik toz boya boyanmakta; deformasyonlara, darbelere ve çiziklere karşı ekstra koruma sağlamaktadır. Bu ayaklar zeminde herhangi bir zarar oluşmaması için ustalıkla tasarlanmıştır.Metal ayaklı toplantı masaları güncel ve ileri zamanın ofis mobilyaları eğilimine göre tasarlanmakta ve bulunduğu ortamda göz alıcı hale gelmektedir. Kullanıcıların kendini özel hissetmesi için tasarlanan bu masalar kolay bir şekilde temizlenmektedir. Temizliğinde sadece nemli bir bez kullanacağınız metal ayaklı toplantı masaları ile zamandan tasarruf sağlayacaksınız.

Metal Ayaklı Toplantı Masaları Ayrıcalıkları

Metal ayaklı toplantı masaları ile toplantılarınızı, görüşmelerinizi, sohbetlerinizi ve sunumlarınızı daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Bu masalar kullanıcının rahatça hareket etmesi için oldukça geniş ve ferahtır. Metal ayaklı toplantı masaları ile ayaklarınızı 90 derecelik açı ile yere konumlandırabilir ve otururken başınıza gelebilecek çeşitli sağlık sorunlarını yok edebilirsiniz. Eğer siz de kendinizin ve müşterilerinizin toplantı esnasında daha keyifli zaman geçirmesini istiyorsanız metal ayaklı toplantı masalarını tercih edebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et