Ofisinize Prestij Katar...

Türkiye Toplantı Masalası

İstanbul Toplantı Masası

Bayrampaşa Toplantı Masası

Toplantı Masaları

Bu Kategoride 52 Ürün Bulundu

Toplantı Masaları ile İşte Kazanan Siz Olun

İş yerinde kalite ve ergonomiyi bir ara bulacağınız toplantı masaları ile en özel görüşmelerinizi, en iyi anlaşmalarınızı benzersiz bir masa üzerinde yapacaksınız. Ofislerin büyüklüğüne ve taleplerinize göre bambaşka şekillerde üretilen masalarınız ile özel seçeneklere sahip olabilirsiniz. Farklı renklerde ve modellerde ürettiğimiz masaların ayak bölümlerini değiştirerek her tarza uygun hale getirdik. Retrodan modern çizgilere kadar geniş bir yelpazede sahip olabileceğiniz seçenekler ile benzersiz bir kullanıcı deneyimine sahip olacaksınız.

Toplantı Masalarında Benzersiz Formlar

Yuvarlak, dikdörtgen ve U şeklindeki toplantı masaları ile en verimli iş görüşmelerine imzanızı atabilirsiniz. Masa etrafında toplananların birbirleri ile rahat bir şekilde iletişime geçebileceği seçenekler, kullanıcıların çok rahat bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilmelerine olanak tanır. Masa üzerinde hem bilgisayarların konulabileceği hem de not almak için ajandanın yerleşebileceği kadar alan bulunur. Talep etmeniz durumunda ortasından projeksiyon kablolarının geçebileceği özel sistemlere de sahip olabilirsiniz. Bu sayede sunum ve toplantının bir arada yapıldığı alanlarda benzersiz seçeneklere sahip olacaksınız.

Toplantı Masası Seçiminde Özgün Modeller

Ofisinizin karakterine uygun olarak onlarca renk ve modele sahip olan toplantı masaları ile iş yerinizin karakteristik özelliğini masanızda yaşatabilirsiniz. Toplantı masanız makam odanızın içinde de olabilir. Makam odası takımınız ile son derece uyumlu olan seçeneklerimizi inceleyerek odanızda bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Küçük ofis alanlarının da unutulmadığı Uzay Ofis Mobilya’da ihtiyaca göre uzayıp kısalabilen toplantı masalarına sahip olacaksınız. Dilediğinizde makam masası, dilediğinizde toplantı masası olarak kullanabileceğiniz işlevsel seçeneklerle de kaliteyi ve ergonomiyi bir arada bulacaksınız.

Aradığını Tüm Modeller Tek Bir Platformda

Toplantı masası için aradığınız tüm modellere, uygun ebat ve ölçülerde sahip olabileceğiniz Uzay Ofis Mobilya bünyesinde bulunan10 binden fazla çeşit ürün ile ofisinizi baştan yaratabilirsiniz. İş yerinizde kendi hikayenizin kahramanı olmak için tercih edebileceğiniz mobilya seçenekleri ile estetiği, kaliteyi, işlevi ve sağlamlığı bir arada bulacaksınız. Benzersiz seçenekleri ile uzun yıllar kullanabileceğiniz zamansız tasarımlara imza atan Uzay Ofis Mobilya, iş yerinizi ikinci eviniz olarak görmenizi sağlarken, toplantı masası koltuklarıyla bu izlenimi konfor ile yaşamanızı sağlıyor.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et