Ofisinize Prestij Katar...

İkili Kanepeler

19 Ürün Bulundu

İkili Kanepeler

İkili kanepe modelleri ofis içerisinde ve farklı ortamlarda oldukça tercih edilmektedir. Şık tasarımları ve kolay temizlenebilen malzeme kullanılması nedeniyle oldukça işlevsel olabilmektedir. Kolay temizlenebilmesi için genel olarak tasarımlar içerisinde siyah deri kaplı modeller bulunuyor. Bu sayede düzenli olarak temizliğini yapacağınız kanepelerinizi çok daha temiz bir şekilde tutabilirsiniz. İkili kanepeler geniş ve alçak tasarımların yanında daha modern tasarımları da içerisinde bulundurmaktadır. Kullanacağınız ortam içerisinde daha önce ölçüm yapmış olmanız doğru kanepe seçimi konusunda faydalı olacaktır. Bu sayede alan konusunda problem yaşamadan istediğiniz gibi yerleştirebileceğiniz ikili kanepelerinizi rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

İkili Kanepe Tasarımları

Kanepe tasarımları modern çizgilerin doğrultusunda değişmekte olsa da renk seçenekleri arasında geniş bir palet kullanılmamaktadır. Renk seçeneği olarak oldukça az sayıda seçenek karşınıza çıkıyor. Genel olarak kahve tonları kullanılan bu tasarımlarda deri kaplama da oldukça tercih ediliyor. Ahşap ile birleşen kahve tonları oldukça şık bir görüntü sergilediğinden dolayı oldukça talep görüyor. İkili kanepeler genel olarak geniş bir yapıda tasarlandığından dolayı kullanacağınız ortam içerisinde daha önce ölçme ve planlama işlerini tamamlamış olmanız oldukça önemli. Bu sayede kanepelerinizi istediğiniz gibi yerleştirerek gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. İkili kanepeler konforlu ve temizlemesi de kolay olduğundan dolayı oldukça talep gören ürünler arasında gelmektedir. Tasarımlar arasında tercih yaparken kullanacağınız ortam içerisinde bir renk bütünlüğü yakalamaya dikkat edin. Bu sayede çok daha şık bir sunum oluşturabilirsiniz.

İkili Kanepe Fiyatları

İkili kanepe fiyatları tasarımlara ve kullanılan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. 2.000 TL civarlarından başlayan fiyatlar 6.000 TL gibi rakamlara kadar yükselebilmekte. Ahşap materyallerin kullanıldığı tasarımlar çok daha dikkat çekici ve şık olduğundan dolayı daha yüksek fiyatlara müşterilere sunuluyor. Bu fiyat farkını ödeyerek oldukça şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. İkili kanepeler kullanım kolaylığı ve ekonomik fiyatları nedeniyle oldukça tercih edilen ürünler arasında. Siz de kendi tercihinize uygun olan ikili kanepe modellerini seçerek sipariş verebilirsiniz. İkili kanepeler sizlere konforlu ve şık bir deneyim yaşatmak için tasarlandı.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et