Ofisinize Prestij Katar...

Makam Koltukları

91 Ürün Bulundu

Makam Koltukları ile Konfor ve Estetik Bir Arada

Konfor ve estetiği bir arada sunan makam koltukları ile benzersiz bir kullanıcı deneyimine sahip olabilirsiniz. Farklı renk, model ve desen seçeneğine sahip olan koltuklarla makamınızı en iyi şekilde temsil edeceksiniz. Şef, müdür, şirket sahibi gibi farklı seçeneklerle tercih edebileceğiniz koltukların yanı sıra bekleme veya misafir koltuklarını da inceleyebileceğiniz web sitemiz ile istediğiniz ürünü tek tık ile kapınıza kadar ulaştırabilirsiniz. Benzersiz seçenekler sunan Uzay Ofis Mobilya ile istediğiniz özellikteki makam koltuğuna ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Görkemli modeller ve konforlu seçenekler ile rahatlığınızı ön planda tutarken görsel bir enginlik yaşayacağınız seçenekler, gün içinde boynunuzun veya belinizin ağrımasını engelleyen özel destekleyici sistemlerle donatılmıştır.

Makam Koltuklarının Ayarlanabilir Özellikleri

Ayarlanabilir özellikleri ile kullanıcının fiziksel özelliklerine uyum sağlayan makam koltukları, uzayıp kısalabilen boy yapısına sahiptir. Bu özelliği ile bilgisayar kullanırken farklı bir boyuta, yemek yerken farklı bir boyuta getirebileceğiniz koltuklarınızda yaklarınız yere sağlam basacak. Kolçaklı koltuk seçeneklerinde kolçağı indirip kaldırabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kol desteği bulabileceğiniz, dilediğinizse ise kolçaksız olarak kullanabileceğiniz modellerde benzersiz renk seçenekleri bulunur. Tercih edeceğiniz renklerle ofisinize farklı bir hava katabilir ve en sade makam odalarını bile gösterişli bir şekle büründürebilirsiniz. Kendinden desenli kumaşlarla ekstra bir hareketliliğe gerek bırakmayan desenleriyle başlı başına bir sanat olan koltukların alt bölümleri tekerlekli olarak da üretilebilir. Bu seçenekler, koltuk üzerindeyken çok daha rahat bir şekilde hareket etmenize olanak tanır.

Her İhtiyaca Uygun Makam Koltukları

Her ihtiyaca uygun makam koltuğu seçeneği ile gün çalışırken de konfor içinde olabilirsiniz. Baş desteği bulunan koltuklarda boynunuz ağrıdığında başınızı arkaya yaslayarak dinlenebilirsiniz. Bel destekli eklentisi sayesinde bilgisayar başında uzun saatler geçirseniz dahi rahatsız olmazsınız. Deri başta olmak üzere çok çeşitli desenlere sahip olan ürünler ile benzersiz seçeneklere hazır olun. Silinmesi kolay, gösterişli, her tarza hitap eden makam koltuklarıyla tanışarak iş yerinizde konfor ve estetiği aynı anda yakalayabilirsiniz. Benzersiz özellikleriyle personeller ve misafirler için de onlarca seçeneğin bulunduğu Uzay Ofis Mobilya online mağazasında aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et