Ofisinize Prestij Katar...

Sandalyeler

54 Ürün Bulundu

Cafe Koltukları

Modern tasarımların mobilyalar üzerinde daha çok yaygınlaşması ile cafe koltukları ortaya çıkmıştır. Cafe koltukları birçok farklı alanda kullanılabilen bir üründür. Benzer örneklerini günlük hayatınızda oldukça görebilirsiniz. Tercih edileceği ortamlar için farklı tasarımlar içeren cafe koltuğu oldukça işlevsel bir üründür. İstediğiniz alanda kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde ofislerinize farklı hava katabilirsiniz. Aynı zaman da dış holler ve iç hollerde de kullanabileceğiniz bu ürün kullanılan materyal konusunda değişiklik göstererek dış şartlara uygun hale gelmektedir. Sivri köşelere sahip olan modern ve farklı tasarımlar ile daha dikkat çekici sunumlar ortaya koyabilirsiniz. Farklı tarz tasarımlar gereksiz yere daha fazla alanı işgal etse de çok daha şık bir sunum oluşturmaktadır. Modern tasarımlar için daha az işlevsel olduklarını söyleyebiliriz.

Cafe Koltukları Modelleri

Genel olarak farklı çizgiler izlenilen modeller arasında sade ve basit kalmış tasarımlar da tercih edilebiliyor. Cafe koltukları oldukça işlevsel bir şekilde kullanılabileceği için daha kompakt tasarımlar üzerinde duruluyor. Bu sayede çok daha az alan kaplayan koltuklar dar mekanlar için ideal bir hale geliyor. Aynı zaman da farklı tasarımlar içerisinde yukarı doğru daralan modeller bulunuyor. Bu modeller modern tasarımın çizgilerini taşısa da konfor açısından iyi bir deneyim yaşattığı söylenemez. Birçok farklı model arasından tercihinizi yapmadan önce kullanacağınız alanı dikkatlice düşünmeyi unutmayın. Bu sayede uyum konusunda herhangi bir problem yaşamadan mobilyanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cafe Koltuğu Fiyatları

Diğer mobilyalara kıyasla oldukça uygun fiyatlara cafe koltukları bulabilirsiniz. Ekonomik ve işlevsel bir tercih olan cafe koltukları sandalyeye benzer yapıları ile oldukça az yer kaplamaktadır. Bu sayede çok daha fazla kişiye dar alanlar içerisinde hizmet verebilirsiniz. Kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Farklı yerlerde kullanabileceğiniz oldukça işlevsel bir ürünü uygun fiyatlara edinebilirsiniz. Ofisinizin içerisinde de oldukça hoş bir ürün olarak dikkat çekecek cafe koltukları farklı renk materyaller ile üretilmeye devam ediyor. Aynı zaman da oldukça farklı renkleri katalog içerisindeki modellerde görebilirsiniz. Farklı renkler ile farklı tarz bir hava oluşturmak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Özellikle ahşap ayaklı tasarımlar doğal bir dokunuş katmak için iyi bir tercih olacaktır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et