Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Masalar

Bu Kategoride 5 Ürün Bulundu

Cafe Masaları

Cafe masaları her ortamda kullanılabilen ve oldukça ihtiyaç duyulan bir üründür. Yapısı gereği farklı tarz tasarımlar karşımıza pek çıkmasa da farklı boyut ve şekillerde masalar üretilmektedir. Tek ayak üzerinde duran dört kollu modellerin yanında yine dört kollu olan fakat iki eşit parça şekilde ayrılmış masalar mevcut. Tek ayak üzerinde duran masalar genel olarak daha ufak olurken diğer tasarım dikdörtgen şeklinde çok daha fazla alana sahip. Eğer kalabalık bir ortam için tercih yapacaksanız dikdörtgen modellerin geniş alanından faydalanabilirsiniz. Dar ortamlarda ise tek ayaklı kompakt model çok daha fazla iş görecektir. Alandan kazanmak için daha ufak tasarımları tercih etmek iyi bir seçim olacaktır.

Cafe Masası Tasarımları

Masalar tasarım olarak pek öne çıkmayan mobilyalardır. Daha çok işlevsellik yönüyle öne çıkan cafe masaları dış şartlardan etkilenmeyecek şekilde üretilmiştir. Dayanıklı yapısı sayesinde hava koşullarından etkilenmeyen ve formunu kaybetmeyen masalar dış ortamlar için de tercih edilebilir. Bu sayede masaları açık hava hollerinizde veya teraslarınızda kullanabilirsiniz. Renk olarak kahve tonları tercih edilen masalarda daha farklı renkler de mevcut. Beyaz renkli olan modeller kolay temizlenebilmesi nedeniyle oldukça tercih ediliyor. Beyaz rengin diğer bir dezavantajı ise kirlendiğini belli etmesi ve kolayca çizilebilmesi. Cafe masaları ofis, açık hava, bahçe ve evinizin içerisinde istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz çok yönlü bir mobilya olarak öne çıkmaktadır.

Cafe Masası Fiyatları

Cafe masası fiyatları 1.600 TL’den başlayıp 3.000 TL’de son bulmakta. Cafe masaları arasında geniş ve iki parçaya ayrılmış ayaklara sahip olan modellerin çok daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun sebebi daha fazla materyal kullanılması ve daha geniş bir alana sahip olması. Bu tarz masalar kalabalık gruplar için çok daha uygun bir seçimdir. Fakat daha kompakt tasarımlar arıyorsanız hem maddi açıdan hem de alandan tasarruf edebilirsiniz. Bu sayede bir taşta iki kuş vurabileceğiniz cafe masası modelleri mevcut.Cafe masaları farklı renk ve tasarımları çok fazla içermese de istenilen şekilde modelleri katalog sayfası altında bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun bir seçip yapmak için modellere göz atmayı unutmayın.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et