Ofisinize Prestij Katar...

Tasarım Bekleme Koltukları

48 Ürün Bulundu

Tasarım Bekleme Koltukları

Bekleme koltukları bekleme salonunuzun şıklığı ve kullanışlılığı açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Tasarım bekleme koltukları için şıklık açısından dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Farklı tasarımlara sahip olan bekleme koltukları birbirleri ile uyum içerisinde olmalı ve verimli bir şekilde kullanılabilmelidir. Hareket ettirmesi zor olan veya gereksiz yer kaplayan tasarımlar bekleme salonları açısından uygun değildir. Fazla sayıda koltuk aynı ortam içerisinde bulunacağından birbirleri ile uyumlu olup şık bir görüntü sunmalıdır. Aynı zaman da kullanım elverişliliği açısından da yeterli bir performans sunmalıdır.

Özel Tasarım Bekleme Koltukları

Özel tasarım bekleme koltukları birbirleri ile uyum içinde şık bir görüntü sunmalıdır. Konforlu tercihler yapmanız oldukça önemlidir. Müşterilerinizin sağlığı açısından düzenli olarak temizlenmeleri gerekmektedir. Bu yüzden kolayca temizleyebileceğiniz tasarımları tercih etmeniz çok daha doğru bir seçim olacaktır.

Bekleme koltukları müşterilerinizi ve misafirlerinizi güzel bir şekilde ağırlamanız için tasarlanmış olmalıdır. Özel tasarım bekleme koltukları genel olarak konforu üst düzeyde tutmayı amaçlar. Bekleme salonunuzun durumuna göre kaç adet koltuğa ihtiyacınız olduğunu belirleyebilirsiniz. Kompakt tasarım bekleme koltukları sayesinde dar alanlara bile oldukça fazla sayıda koltuk sığdırabilirsiniz. Bu sayede alanınızı çok daha verimli kullanmış olursunuz. Bu farklı tasarımlar hem şıklığı ile dikkat çekmekte hem de dar alanlar konusunda oldukça verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. Alandan feragat ederek kullanabileceğiniz birbirlerine bağlı 3 koltuklu ve 4 koltuklu tasarımlar da bulunuyor. Bu koltuklar sayesinde duvar diplerini verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Özel Tasarım Bekleme Koltukları Fiyatları

Bekleme koltukları fiyat açısından misafir koltukları ile hemen hemen aynı fiyatlara bulunabilmektedir. Özel tasarım bekleme koltukları olan birden fazla koltuğun birleştiği modeller bir miktar daha pahalıya müşterilere sunulmaktadır. Bu koltuklar oldukça az yer kaplar. Az yer kaplamasının yanında birden fazla koltuğa sahip olduğu için müşterilerinizin kullanabileceği koltuk sayısı da artmaktadır. Bu koltuklar renkli tasarımları ve esnek yapısı sayesinde oldukça konforlu bir deneyim sunabilir. Tek kişilik olan sade tasarımlar 500 TL ile1500 TL arasında bulunabilmektedir. Çok koltuklu birleşik olan tasarımlar ise 3000 TL gibi fiyatlara müşterilere sunulmaktadır. Bekleme salonunuzun durumuna göre tercih yapmanız çok daha verimli bir tercih olacaktır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et