Ofisinize Prestij Katar...

Üçlü Kanepeler

28 Ürün Bulundu

Üçlü Kanepeler

Üçlü kanepeler bekleme salonlarınızda ve ofislerinizde kullanabileceğiniz oldukça şık ürünlerdir. Oldukça farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkarlar. Uzun tasarımları nedeni ile duvar diplerinde kullanıma oldukça uygunlardır. Bu sayede alandan tasarruf ederek daha fazla kişiye oturma şansı sunabilirsiniz. Üçlü kanepeler oldukça konforlu yapıları ile dikkat çekmektedir. Müşterileriniz ve misafirleriniz için tercih edeceğiniz modellerin konforlu olması oldukça önemlidir. Konfordan ödün vermeden aynı zaman da şık tasarımlar tercih etmek isterseniz birçok üçlü kanepe modeli arasından seçim yapabilirsiniz. Her ortama uygun şekilde tasarlanmış modeller sayesinde çok daha şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yer tasarrufu konusunda da iyi iş çıkaran kanepeleri duvar diplerinde kullanmak iyi bir fikir olacaktır. Bu sayede alandan çok daha fazla tasarruf edebilirsiniz.

Üçlü Kanepe Tasarımları

Üçlü kanepe tasarımları genel olarak alçak ve uzun şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede daha geniş bir oturma alanına sahip olan üçlü kanepeler sunduğu yüksek konfor sayesinde tercih edilmektedir. Tek renk içeren modeller ahşap kullanılarak çok daha şık bir hale getirilmektedir. Ahşap kısımların özenli bir şekilde kullanılması tasarım açısından oldukça faydalı bir durumdur. Bu şekilde tasarlanan üçlü kanepeler çok daha lüks bir görüntü oluşturmaktadır. Siz de ahşap ile süslenmiş olan modelleri tercih ederek tasarım konusunda çok daha detaylı işlenmiş ürünleri kullanabilirsiniz. Bu detaylı ürünler çok daha şık ve dikkat çekici olacaktır. Farklı ve modern tasarımları tercih etmek çok daha iyi bir seçim olacaktır.

Üçlü Kanepe Fiyatları

Üçlü kanepe fiyatları 2.500 TL civarlarından başlayıp 7.500 TL’ye kadar yükselebilmektedir. Sunduğu konfor açısından oldukça uygun fiyatlara müşterilere sunulduğunu söyleyebiliriz. Aynı zaman da görünüm açısından farklı tasarımlar içerdiğinden dolayı kullandığınız ortam içerisinde farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Üçlü kanepeler birçok müşteri tarafından tercih edilen ve talep gören bir üründür. Konforlu ve şık bir ürün istiyorsanız tercih edeceğiniz ürünler arasında üçlü kanepeler kesinlikle bulunmalıdır. Konfor ve şıklık konusunda oldukça iyi performans sergileyen kanepeleri uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et