Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Tabureler

Bu Kategoride 15 Ürün Bulundu

Tabureler ile Benzersiz Seçimler

Az yer kaplayan ve çok işlevsel olan tabure seçenekleri ile ofisinizde alan darlığı olan bölümlerde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Dekoratif açıdan da avantajlı seçenekler oluşturan tabureler, gereksinimlerinize bağlı olarak yarı çemberli, tam çemberli, sırt dayanıklı veya standart tasarımlarla karşınıza çıkabilir. Benzersiz seçenekler ile kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkaran ürünler, ayak bakımından da farklı modellere sahiptir. Flanş ayaklı modellerden bar taburelerine kadar çok fazla seçeneğe sahip olabileceğiniz modellerde renk kartelasında görebileceğiniz tüm seçeneklere Uzay Ofis Mobilya ile sahip olabilirsiniz. Son derece işlevsel olan tabureler, az yer kapladıkları için ofislerde en çok tercih edilen araçlar arasındadır. Yemekhanelerden mutfaklara, giriş bölümündeki dekorasyondaki tamamlayıcı üründen misafir sandalyesi olarak kullanımına kadar her konuda işlevsellik sunan sistemler, kullanıcılarına konfor sunar.

Tabureler Arasından En Havalısı Bar Sandalyesi

Bazı ofislerde yemek bölümü ile misafir kabul bölümü birleşiktir. Bu gibi alanlarda hem misafirlerin gözüne hitap edecek hem de personelin raht bir şekilde yemek yemesini sağlayacak yegane seçenek bar tabureleridir. Hem hoş bir görüntü oluşumu sağlayan hem de işlevsel özellikte olan bar tabureleri son derece uygun fiyatıyla dar alanların en büyük kurtarıcılarından biridir. Sadece dekorasyon amaçlı olarak kurulan bar konseptlerinin de nitelikli bir tamamlayıcısı olan tabureler, dar alanların en büyük yardımcısıdır. Yemekhanelerde ve mutfaklarda tercih edilen sırt dayanıklı veya dayanıksız seçenekler ile masaların altında kolay bir şekilde yer edinen modeller, küçük alanların en büyük kurtarıcıdır.

Rengarenk Tabure Seçenekleri ile Görsel Bir Şölen

Kullanıcılarına görsel bir şölen yaşatan tabure seçeneklerinde mürdüm renginden maviye, siyahtan fuşyaya kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olacaksınız. Benzersiz özellikleri ile şıklığı ve işlevselliği bir arada sunan modeller, kullanıcıların gün içinde rahat etmesini sağlar. Dar alanlarda büyük bir çözüm üreten tabureler, kumaş seçimi bakımından da zengin olan ürünlerde deri kumaşlardan pamuklu seçeneklere kadar geniş bir ürün gamına sahip olacaksınız. Uzay Ofis Mobilya online mağazasını ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünlere perakende veya toplu olarak sahip olabilirsiniz. 40 yılı aşkın deneyimimi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et