Ofisinize Prestij Katar...

Tabureler

15 Ürün Bulundu

Tabureler ile Benzersiz Seçimler

Az yer kaplayan ve çok işlevsel olan tabure seçenekleri ile ofisinizde alan darlığı olan bölümlerde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Dekoratif açıdan da avantajlı seçenekler oluşturan tabureler, gereksinimlerinize bağlı olarak yarı çemberli, tam çemberli, sırt dayanıklı veya standart tasarımlarla karşınıza çıkabilir. Benzersiz seçenekler ile kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkaran ürünler, ayak bakımından da farklı modellere sahiptir. Flanş ayaklı modellerden bar taburelerine kadar çok fazla seçeneğe sahip olabileceğiniz modellerde renk kartelasında görebileceğiniz tüm seçeneklere Uzay Ofis Mobilya ile sahip olabilirsiniz. Son derece işlevsel olan tabureler, az yer kapladıkları için ofislerde en çok tercih edilen araçlar arasındadır. Yemekhanelerden mutfaklara, giriş bölümündeki dekorasyondaki tamamlayıcı üründen misafir sandalyesi olarak kullanımına kadar her konuda işlevsellik sunan sistemler, kullanıcılarına konfor sunar.

Tabureler Arasından En Havalısı Bar Sandalyesi

Bazı ofislerde yemek bölümü ile misafir kabul bölümü birleşiktir. Bu gibi alanlarda hem misafirlerin gözüne hitap edecek hem de personelin raht bir şekilde yemek yemesini sağlayacak yegane seçenek bar tabureleridir. Hem hoş bir görüntü oluşumu sağlayan hem de işlevsel özellikte olan bar tabureleri son derece uygun fiyatıyla dar alanların en büyük kurtarıcılarından biridir. Sadece dekorasyon amaçlı olarak kurulan bar konseptlerinin de nitelikli bir tamamlayıcısı olan tabureler, dar alanların en büyük yardımcısıdır. Yemekhanelerde ve mutfaklarda tercih edilen sırt dayanıklı veya dayanıksız seçenekler ile masaların altında kolay bir şekilde yer edinen modeller, küçük alanların en büyük kurtarıcıdır.

Rengarenk Tabure Seçenekleri ile Görsel Bir Şölen

Kullanıcılarına görsel bir şölen yaşatan tabure seçeneklerinde mürdüm renginden maviye, siyahtan fuşyaya kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olacaksınız. Benzersiz özellikleri ile şıklığı ve işlevselliği bir arada sunan modeller, kullanıcıların gün içinde rahat etmesini sağlar. Dar alanlarda büyük bir çözüm üreten tabureler, kumaş seçimi bakımından da zengin olan ürünlerde deri kumaşlardan pamuklu seçeneklere kadar geniş bir ürün gamına sahip olacaksınız. Uzay Ofis Mobilya online mağazasını ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünlere perakende veya toplu olarak sahip olabilirsiniz. 40 yılı aşkın deneyimimi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Arkalıklı Tabure

Arkalıklı tabure, ofis içerisinde rahatlıkla sırtınızı yaslayabileceğiniz bir tabure çeşididir. Tabureler kullanım alanlarına göre farklı ofis bölümlerinde tercih edilmektedir. Arkalıklı tabure genellikle çalışma masaları ve çalışma alanlarında tercih edilmektedir. Rahatça yaslanarak kolaylıkla çalışma ortamı sağlayacağınız bu taburelerin maliyetleri ise oldukça uygundur. Ofisler tarafından tercih edilen bu ürün sizler ve çalışanlarınız için güzel ve şık ofis ortamı sağlamakla kalmayacak toplantılarınızda misafirlerinize karşı da kaliteli ve profesyonel bir iş sunduğunuzun nişanesi olacaktır. Büyük ve profesyonel şirketler ofis ortamlarına oldukça özen göstermektedir. Verdiğiniz izlenim hem sizinle çalışmak isteyen personeller hem de çalışma grubunuzdaki insanlarla iletişiminizde ilk izlenim açısından oldukça büyük bir rol oynamaktadır.

Arkalıklı Tabure Özellikleri

Genellikle puf kullanarak metal plaka üstüne döşenen ve kalitesiyle kullanan insanlara konfor sağlayan bu tabure çeşidi ayrıca yaslanabileceğiniz arkalığı ile sizlere konforlu çalışma saatleri sunmaktadır. Arkalıklı tabure diğer taburelerden konfor olarak bir tık daha üstündür. Uzun süreli çalışma alanlarında gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz gibi ofis çalışanlarınızda bu taburelerden memnun kalacaktır. Bilgisayar başında zaman geçirirken belinizin ağrımaması için tasarlanan bu tabureler konforlu olduğu kadar hesaplıdır. Dilediğiniz renk seçenekleri ile ofisinizin tasarımını eski görünümden kurtarıp yenilikçi ve şık bir tasarımla değiştirmek isterseniz sizler için oluşturulan bu güzel tabureleri gözden geçirmelisiniz. Hem cebinizi hem de rahatınızı düşünen arkalıklı tabure şirketiniz için tam bir ofis ortamı yaratacaktır.

Arkalıklı Tabure Avantajları

Arkalıklı tabure, sırtınızı yaslayabileceğiniz gibi tekerlekleri sayesinde ise dilediğiniz alana kolayca taşınabilir. Küçük yapısı ile de diğer taburelerden ayrılarak istediğiniz alana kolayca sığabilecektir. Taburenin yüksekliği ayarlanabildiği gibi ayaklarınızı koymanız içinde sağlam metal bir ayaklık eklenmiştir. Bu sayede gün içerisinde ofisdeki çalışmalarınızı kolaylıkla halledebilir, eklem ağrılarınız olmadan rahat bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Metal iskeletten yapılan arkalıklı tabure, bozulma ve kırılma gibi durumlarda kolayca tamir edilebilmektedir. Bir ofis için en önemli kriterlerden birisi ne kadar uyumlu ve şık gözüktüğüdür. Şirketiniz için oldukça hesaplı ve avantajlı, her insana özel ayarlanabilen bu tabureler diğer taburelerden daha fazla tercih edilmektedir.

Bar Taburesi

Bar taburesi denildiğinde her ne kadar bar ortamlarını hatırlatsa da günümüzde bar taburesini kullanan birden fazla restoran ve gıda hizmeti veren kurum bulunmakta. Ofislerinde mutfak kısımlarında sıklıkla kullanılan bu tabureler ofisteki ciddi görünümü korurken bir yandan çalışanlara da geniş alanlar bırakmaktadır. Yemek aralarında ya da sabah kahvesi alırken çalışanlarınız rahatlıkla bar taburesi üzerinde sohbet edebilirler. Ofisin ciddi görünümünü bozmadan rahat, konforlu ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınız motivasyonu için önemli olan bu bölüm sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Gelen misafirleriniz ise bu şık görünümden oldukça etkilenecektir. Çalışma grubunuzda ki insanlarla kıyaslandığında ofisiniz görünümünün prestijli olması için bu yenilikçi eşyalara sizlerde ofisinizde yer vermelisiniz.

Bar Taburesi Sağlamlığı

Ofislerimizin vaz geçilmezi olan bu eşyalar renkleri ve tarzları ile oldukça dikkat çekmektedir. Kısa vakit geçirmek için, kısa sohbetler için oldukça kullanışlı ve şık olan bu tabureler profesyonel ofislerin çoğu tarafından tercih edilmektedir. Bar taburesi çeşitleri ayak tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen şekiller ise metal ayaklı tabureler. Sağlamlıkları ile tercih sebebi olan tabureler her türlü alanda kullanıldığı gibi plastik ayaklı taburelerden farkı darbelere karşı daha dayanıklı olmasıdır. Çatlama ve kırılma gibi sorunlar olmazken sert darbelerde bükülebilirler. Metal ayaklı taburelerin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise temizlenmesinin kolay olmasıdır. Basit bir temizleyici ile bütün yük ortadan kalkmaktadır.

Bar Taburesi Çeşitleri

Bar taburesi ayarlanabilir ve ayarlanamayan olarak iki şekilde satışa sunulmaktadır. Ayarlanabilir fiyat olarak biraz daha fazla olduğundan bazı şirketler ofisleri için bu tabureleri tercih etmektedir. Ancak bu küçük taburelerin bel desteği bulunmamaktadır. Biraz daha pahalı olan ayarlanabilir bar tabureleri ise küçük bel destekleri ile olası düşme kazalarının önüne geçmektedir. Bar taburesi ayrıca ince metal ayaklar ve flanş ayaklar olarak da ikiye ayrılmış durumdadır. Yuvarlak demir tabanlı olan flanş ayaklı tabureler şık görünümleri ile ofisinizde mükemmel bir görünüm oluşturacaktır. Profesyonelliğe önem veren ofisler genel olarak bu flanş ayaklı deri kumaşlı tabureleri tercih etmektedir. Dilediğiniz tarzlarda kumaşlar ile ofisinize yeni ve şık bir görüntü katabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et