Ofisinize Prestij Katar...
Teslimat Şartları

Teslimat Şartları

Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Türkiye Finans Katılım Bankası hesaplarımızdan (TL) yapmalısınız.

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Gelişim Büro Mobilyaları Şti. veya Cavit Soylu tarafından üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri outlet ürünlerimiz aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Termini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi tedarikçi firmanın bildirdiği iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen termin tarihinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden outlet ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilecektir.Diğer ürünler ise nakliyat aracımız veya ambar firması tarafından teslim edilecektir.. Outlet ürünlerimiz için Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1 (bir) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.Diğer ürünlerimiz ise size belirtilen termin tarihinde nakliyat aracımıza ve ambara teslim edilecektir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer outlet reyonumuzdan almış olduğunuz üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına veya ambar firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.Nakliyat aracımızla aldığınız ürünlerin teslimi firmamız ile olan anlaşamanıza göre değişkenlik göstermektedir. 

İnternet Mağazamızdan alınan ürün teslim alındıktan sonra taşıyıcı firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda bilgi@uzayofismobilya.com adresimize mail gönderin ve durumu 0850 557 57 00 Nolu Telefondan Müşteri Temsilcinize bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu