Ofisinize Prestij Katar...
İade Politikası

UZAY OFİS GELİŞİM  MOBİLYALARI  BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK İADE ŞARTLARI
 

Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Özel sipariş: Kişiye özel masa ölçüsü,aksesuarı,renkleri,suni deri, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır.

Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır.

Madde 2Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamaz. Orjinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir.

Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 14 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz.

Madde 4: Kargolu ürünlerde: Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin,  iadesinde kargo ücreti iade edilmemektedir. Kargo bedeli alınmamış ürünlerin iadesinde 20 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.

Madde 5: Nakliyeli ürünlerde: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin, Uzay Ofis’ten kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan Ofis Mobilyalarının iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir.

Madde 6: Outlet ürünleri iadesi bulunmamaktadır.

Madde 7: Mağazalarımızda ve E-Ticaret sitemizde yapılan alışverişlerde özel sipariş veren müşterilerimizin iade talebi 24 saat içerisinde tarafımıza bildirilmediği takdirde kubul edilmez.

Madde 8: Ürün ölçüsünün ofis uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, Sizin ölçü verdiğiniz veya ofisinize ölçüsü uymayan ürünler, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre,kontrollerinizi sipariş vermeden önce yapmanız rica olunur.

Madde 9: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanız gerekmektedir. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde de (Ancak üründe renk değişimi özel ölçü vs. yapılmadı ise)  ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu gibi durumlarda mutlaka 0850 557 57 00 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Madde 10: Kargo ile iade edilen ürünler için mutlaka kargo takip numarasını bize iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde ücret iadeniz yapılmamakta veya iade süreci uzamaktadır. 

Madde 11: Ücret iadeniz, ürün Uzay Ofis Gelişim Büro Mobilyaları Bilişim ve Danışmanlık firmasına ulaşmasına meteakip, gerekli kontrollerin kalite kontrol sorumlumuz tarafından yapılır. Kontrol sürecinde en az 3 iş günü içerisinde talimat geçilir (iade durumlarında ücret iadesi yapılırken siparişte alt limitli kupon kullanılıp kullanılmadığı dikkate alınır).

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olara,4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun gereği uygulamalar esastır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu