Ofisinize Prestij Katar...

Misafir Koltukları

124 Ürün Bulundu

Misafir Koltukları

Bekleme salonlarında, resepsiyon alanlarında, karşılama alanlarında, toplantı odalarında, ofis odalarında, büro odalarında, çalışma alanlarında, evlerde ve benzeri ortamlarda kullanılmak üzere hazırlanmış misafir koltukları ile misafirlerinizin olumlu bir ziyaret gerçekleştirmesine ve şirketinizin olumlu bir imaj çizmesine katkı sağlayabilirsiniz. Misafir koltukları üretim ve tasarım aşamasından geçerken; rahatlık, konforlu olması, şıklık, modernlik, yenilik gibi etmenler ilk sırada düşünülmektedir. İnce ve ilgi çekici detayları sayesinde hayranlık uyandıran misafir koltukları ve diğer ofis mobilyaları ile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Misafir Koltuklarının Özellikleri

Misafir koltuklarının üzerlerinde konum koruyuculu mekanizma bulunmaktadır. Bu mekanizma sayesinde kullanıcı, istediği zaman koltuğu sağa ve sola eğebilir ve hareket kısıtlamalarına maruz kalmaz. Misafir koltuklarının iskelet yapıları, kolları ve ayakları genelde ahşap cilalı olacak şekilde üretilmektedir. Misafir koltuklarının kaplamaları birinci sınıf suni deri, birinci sınıf hakiki deri veya birinci kalite kumaştan yapılmakta ve kullanıcının isteğine göre farklı renklerde tasarlanmaktadır. Misafir koltukları, yapıları gereği sabit ayaklı ve sabit kolçaklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ayaklar yumuşak ve sert zemin için uygun olup zeminde herhangi bir ize, deformasyona ve zarara sebebiyet vermez. Bu koltuklar 24 ay yani 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulmaktadır. Misafir koltuklarının kolay temizlenebilir yapısı, sadece nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile temizlik yapmanızı sağlar. Kolay temizlenebilir yapısı, misafirlerin daha temiz bir ortamda ağırlanmasını ve şirket adına olumlu bir imaj çizilmesine yarar. Misafir koltukları, misafirlerin kendini özel ve değerli hissetmesi için ince ve şık dokunuşlar içermektedir. Bel desteği gibi özellikleri sayesinde uzun oturuşlarda oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçilmektedir.

Misafir Koltukları ile Mutlu Misafirler

Misafir koltukları, misafirlerinizin gözünde olumlu bir imaj çizmenize olanak sağlayacak tasarımlarda üretilmektedir. Kolçak destekleri ile doğru oturma şeklinin sağlanacağı bu koltuklar; sırt, bel ve boyun kaslarının rahatlamasını sağlayan özel bir mimari ile tasarlanmıştır. Sade yapıları ve değişken renk seçenekleri ile her ortama uyum sağlayabilecek misafir koltukları, sizin ve değerli misafirleriniz için kaliteli bir görüşme ortamı yaratılmasına olanak sağlar.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et