Ofisinize Prestij Katar...

Misafir Koltukları

58 Ürün Bulundu

File Misafir Koltukları

Lobilerde, ofis odalarında, büro odalarında, bekleme odalarında, resepsiyon alanlarında, otellerde, bankalarda hastanelerde, çeşitli çalışma ortamlarında ve evlerde kullanılmak üzere tasarlanan file misafir koltukları ile misafirlerinize değerli olduklarının hissiyatını aktarabilirsiniz. Çeşitli renk, boyut ve tasarım seçenekleri ile kullanıcılara sunulan file misafir koltukları; kullanışlı yapısı, göz yormayan görüntüsü, ilgi çekici tasarımı ile ortamlarda ön plana çıkmaktadır. File ofis koltukları ile çalışma ortamınızı renklendirmek sizin elinizde.

File Misafir Koltukları Özellikleri

File misafir koltuklarında kullanılan malzemeler birinci derecede kaliteye sahip, uzun ömürlü kullanımlar için uygun malzemelerdir. File misafir koltuklarının gövde kısmı sert plastik, kolçak ve ayak kısımları ise polikarbon, plastik, krom, alüminyum gibi malzemelerden üretilmiştir.Bu koltukların ayak kısımlarında; yıldız veya konik ayak diye adlandırılan sabit ayak kullanılmaktadır. Nadir de olsa dönen tekerlekli ayaklara sahip olan file misafir koltukları da vardır. File misafir koltuklarında kullanılan file; yırtılma, aşınma, deforme olma, hasar görme gibi risklere karşı dayanıklı malzemeden üretilmektedir. File sayesinde nefes alabilme özelliğini üzerinde bulunan bu koltuklar, misafirlerinizin rahat bir şekilde oturması için özel bel desteği ile beraber gelmektedir. File misafir koltukları, 180 veya 360 derece dönme özelliğine, ileri, geri, aşağı, yukarı, sağa veya sola dönen kolçaklara, yükseklik ayarlama mekanizmalarına sahiptir. Diğer koltuklara nazaran küçük olan file misafir koltukları, az yer kaplamaları ile kullanıcıların rahat bir şekilde hareket etmesini sağlamaktadır.File misafir koltuklarının ayak kısımları ya sabit ya da tekerlekli olarak seçilebilmektedir. Sabit ayaklı file misafir koltukları daha hoş bir görünüm sağlarken, tekerlekli file misafir koltukları kullanıcının istediği şekilde hareket etmesine olanak sağlar. File misafir koltukları kolay silinebilir yapısı sayesinde nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile temizlenebilir. Bu koltukların 24 ay yani 2 yıl boyunca devam eden garantileri vardır.

File Misafir Koltukları ile Mutlu Misafirler

Misafirlerinizin özel ve değerli hissetmesini, ofisiniz adına olumlu düşüncelere sahip olmalarını, görüşmelerinizin eğlenceli, keyifli ve rahat geçmesini istiyorsanız siz de file misafir koltuklarını tercih etmelisiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et