Ofisinize Prestij Katar...

Kanepe Takımları

18 Ürün Bulundu

Kanepe Takımları

Kanepe takımları takım şekilde satıldığından dolayı bütün bir şekilde şıklığı ortama yansıtacaktır. Aynı zaman da oldukça konforlu olan kanepe takımları birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Toplu satın alarak takım şeklinde satın alacağınız ürünler sayesinde maddi açıdan tasarruf ederken bir yandan da daha şık ve bütün bir sunumu kullanacağınız ortama yansıtabilirsiniz. Konforlu ve renk bütünlüğü içeren şık ürünleri satın almak isterseniz farklı renk ve model seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek sipariş verebilirsiniz.

Kanepe Takımı Tasarımları

Ofis içerisinde kullanıma uygun tasarlanan kanepe takımları oldukça elegant bir tasarıma sahiptir. Genel olarak koyu renkler tercih edilmektedir. Koyu yeşil ve siyah en çok tercih edilen renkler arasında bulunmaktadır. Aynı zaman da kahve tonunu baskın olarak kullanan birçok model ile karşılaşabilirsiniz. Ahşap ayaklı modeller çok daha şık bir görüntü sunmaktadır. Aynı zamanda ahşap kullanılan modeller arasında kol dayama bölgeleri de ahşaptan yapılmaktadır. Bu sayede hem doğallığı hem de şıklığı bir arada kullanan modeller çok daha özenle işlenmiştir. Takım olarak kullanacağınız bu kanepeler sayesinde bir renk bütünlüğü oluşturarak ortam içerisine çok daha farklı bir hava katabilirsiniz.

Kanepe takımları bir adet ikili koltuğun yanında iki adet tekli koltuk ile müşterilere sunulmaktadır. Aynı zaman da bazı takımların içerisinde masa da bulunabilmektedir. Daha büyük olan ikili koltuk yeri geldiğinde üçlü şekilde de satılmaktadır. Sipariş vermeden önce tasarım ve takım detayları hakkında daha detaylı bilgiyi web sitemizden edinebilirsiniz. Bu durumları göz önünde bulundurarak sipariş vermeniz çok daha doğru olacaktır.

Kanepe Takımı Fiyatları

Kanepe takımları 5.000 TL fiyatlarından başlayıp 20.000 TL fiyatlarına kadar yükselmektedir. Kanepe takımları takım şeklinde satıldığından ve birçok parça içerdiğinden dolayı fiyatları bir miktar pahalıdır. Takım içerisinde bulunan ürünleri ayrı ayrı satın almak istediğinizde fiyatların ne kadar uygun olduğunu fark edebilirsiniz. Takım şeklinde satın aldığınız kanepeler çok daha uyumlu ve şık bir görüntü oluşturacaktır. Bu sayede hem maddi olarak tasarruf edebilir hem de çok daha şık bir görüntünün sahibi olabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et