Ofisinize Prestij Katar...

Konferans Koltukları

12 Ürün Bulundu

KONFERANS KOLTUKLARI MARKA İMAJINIZI ARTIRSIN

Marka imajınıza olumlu bir katkıda bulunan konferans koltukları sayesinde iş yerinizin çok daha prestijli görünmesini sağlayabilirsiniz. Üniversitelerin toplantı salonlarında, sinema salonlarında veya okul konferans salonlarında tercih edilebilen konferans koltukları üstün teknoloji ile üretilerek beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılar. Çok sıralı, üçlü, ikili ve tekli gibi birbirinden farklı modellere sahip olan ofis mobilyaları geniş bir kullanım alanına sahiptir.  Katlanabilir özellikleri sayesinde fazla yer kaplamayan konferans koltukları, otellerden iş merkezlerine kadar çok çeşitli alanlarda kullanılabilir.  Geniş kullanım alanı ve kalitesi ile ön plana çıkan konferans koltukları, zamansız tasarımları ile her yılın en rahat ve şık koltuğu olmaya aday.

Konferans Koltukları ile Tüm Etkinliklerde Rahatlık

Toplu etkinlik alanları için oldukça önemli bir yere sahip olan konferans koltukları üniversitelerde, okullarda ve çok daha fazla alanda efektif bir şekilde kullanılabilir. Birinci sınıf ham maddelerden ürettiğimiz konferans koltukları ahşap, plastik ve çelik konstrüksiyon gibi birbirinden farklı materyaller ile üretilirler. Konferans salonları için çok amaçlı kullanıma uygun olan ofis mobilyaları kolçaklı veya kolçaksız bir şekilde satışa sunulur. Mimari modellemeleri tarafımızca yapılan konferans koltukları renk ve desen bakımından birbirinden farklı çeşitlere sahiptir. Her ölçekteki alan için ideal boyutlu olarak satışa sunduğumuz konferans koltukları ev sineması ve profesyonel sinema alanlarında da tercih edilebilirler.

Konferans Koltuklarının Kullanıldığı Alanlar

Toplantı salonları, tiyatrolar, modüler alanlar ve diğer dinamik mekanlarda tercih edebileceğiniz konferans koltukları ikonik tasarımları ile beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılar. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan benzersiz ofis mobilyaları gamımız, esnek çözümler ve ergonomi ile ziyaretçilerin bulunmaktan keyif alacakları birer yaşam alanına dönüştürürler. Maksimum ürün kalitesi sunan firmamız, yeniliğe ve tasarıma yatırım yaparak en kaliteli konferans koltuklarını sizler için sunar. Çeşitli aksesuarlar ile entegre edilebilen ofis koltukları, profesyonellik çerçevesi ile üretilmiştir. Sizlere maksimum ürün kalitesinde sunabilmek adına yaptığımız yatırımlarla en iyisine sahip olmanızı sağlıyor ve ihtiyacınız olan konferans koltuklarına tek tıkla ulaşmanıza imkan tanıyoruz. Geniş fiyat aralığı ile bütçenize en uygun ofis mobilyalarına ulaşabileceğiniz online mağazamızda, aradığınız ofis koltuklarına bulunduğunuz her şehirden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et