Ofisinize Prestij Katar...

Ahşap Kanepeler

110 Ürün Bulundu

Ahşap Kanepeler

Ahşap kanepeler geçmişten günümüze hala tercih edilen ve modası sönmeyen, konfor sunan kanepelerdir. Panelleri ve uygun fiyatları ile hala evlerimizi ve ofislerimizi süslemeye devam etmektedir. Geniş, ince, kalın ve düz şekillerde ahşap ayaklara sahip olan bu kanepeler, döşeme, dikim ve kumaşları ile görenleri hayran bırakıyor. İstediğiniz renk ve kumaşlara göre tercih edebileceğiniz bu eşyalar, günlük kullanım için en uygun kanepelerdendir. Bulunduğunuz odaya ve odayı ne için kullandığınıza göre seçebileceğiniz birden fazla ahşap kanepeler bulabilirsiniz. Çalışma odanız için seçebileceğiniz güzel deri bir kanepe birde çalışma lambası bir filmin içinde hissetmenize yetecektir. Birçok profesyonel şirket tarafından hala nostaljik bir görünüm oluşturabilmek için eski tarzlara imza atan kanepeler günümüzde oldukça popüler.

Ahşap Kanepeler ve Kullanım Alanları

Ofislerde, evlerde ve günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz herhangi bir odada ahşap kanepelerle karşılaşmak mümkün. Ahşap kanepeler hem profesyonel iş yerleri, holdingler, çalışma alanları tarafından hem de yeni ofis kuran insanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Her alanda ve odada kendini belli edebilen bu eşyalar sunduğu rahatlık ile de kullanıcılarını mutlu ediyor. Ahşap kanepeler sağlamlıkları ile ödediğiniz her kuruşun hakkını verir. Bu kanepelerin ücretleri kullanılan ahşap malzemelerin kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca tasarım dizayn ve kumaş seçimi gibi detaylarda ücret bedelini etkiyebilir. Öncellikle hangi alan için bir ahşap kanepe alacağınız seçin ve belirlediğiniz alana uygun bir seçim yapın.

Ahşap Kanepeler Nasıl Tercih Edilmelidir?

Ahşap kanepeler, kullanıldığı alana göre kumaş, malzeme ve parça sayısı değişen bir eşyadır. Ofislerde ferah bir görünüm için genellikle daha küçük parçalar tercih edilmektedir. Alanların genişletilmesi için tekli kanepeler halinde tercih edilen bu mobilyalar hem şık hem de ferah görünmenin kelime anlamıdır. Daha dar ofisler içinse sadece iki adet ikili kanepede yeterli olacaktır. Eğer oturma odanız için ahşap kanepeler istiyorsanız iki adet üçlü ve iki adet tekli ahşap kanepe tercih etmelisiniz. Tabi bu önerilerimiz evinizin metrekaresine göre değişiklik gösterecektir. Dilediğiniz kumaş ve genişlikte alabileceğiniz bu kanepeler aynı zamanda size hak ettiğiniz rahatlığı sunacaktır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et