Ofisinize Prestij Katar...

Okul Mobilyaları

7 Ürün Bulundu

Okul Mobilyaları İçin Tek Adres

Okul mobilyaları için tercih edeceğiniz tek adres olan Uzay Ofis Mobilya ile benzersiz renk ve model seçeneklerine sahip olacaksınız. Bir okulda bulunması gereken tüm mobilya ürünlerine sahip olan zengin ürün gamımız ile her bir ürün için farklı bir online mağaza gezmek zorunda dahi kalmazsınız. Rekabetçi fiyatlarla sahip olacağınız benzersiz seçeneklerle kullanıcı deneyimini üst düzeyde yaşayacağınız ergonomik seçeneklere sahip olacaksınız. Ofis mobilyası denince aklınıza gelen tüm ürünlerin bir arada bulunduğu Uzay Ofis Mobilya ile aradığınız ürünlere tek tıkla ulaşmanız mümkündür. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan günün her saati giriş yaparak istediğiniz ürünlere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Okul Mobilyaları İçinde Neler Var?

Okul mobilyaları ürün gamımız içinde yemekhane sandalyelerinden dosya dolaplarına, çocukların eşyalarını koyabileceği dolap seçeneklerinden tekli veya çiftli sıralara kadar her şey var. Öğretmen sandalyesinden okul girişlerinde yer alacak bankolara kadar birçok seçeneğe sahip olabileceğiniz online mağazamızda en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olmak için daha fazla beklemeyin. Kredi kartı veya banka kartı ile güvenli ödeme seçeneklerini tercih ederek işlemlerinizi birkaç saniye içinde gerçekleştirebilirsiniz. İçeriğinde herhangi bir kimyasalın bulunmadığı ahşap ürünler ile çocukların sağlığını koruyarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Benzersiz seçeneklerle her metrekaredeki okul için benzersiz seçenekler sunan Uzay Ofis Mobilya ile siz de kaliteyi uygun fiyata alabilirsiniz.

Renk Renk, Desen Desen Okul Mobilyaları

Çocukların sağlığı için özel olarak üretilen tekli ve çiftli sıralar, renk ve desen bakımından çocukların işlevsel olarak kullanabileceği şekilde dizayn edildi. At bölümünde çocukların eşyalarını koyabilecekleri, fazla defterlerini saklayabilecekleri alanlara sahip olan sıralar, onların en rahat şekilde oturabilecekleri şekilde tasarlanarak sırt desteği ile güçlendirilmiştir. Öğrencilerin ve öğretmenlerin bir arada yemek yiyebilecekleri yemek masası seçenekleri ise dayanıklı ve sağlıklı malzemeden üretilmiştir. Benzersiz üretim seçenekleri ile kusursuzluğun tanımı olan Uzay Ofis Mobilya online mağazasından tek tıkla satın alabileceğiniz ürünler bunlarla sınırlı değildir. Bünyemizde bulunan kilitli sınıf dolapları, her öğrencinin eşyasını güvenle saklayabileceği benzersiz seçenekler oluşturur. Öğretmenler ve yönetim için ürettiğimiz dosya dolapları ise verilerin düzenli bir şekilde korunmasını sağlar.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et