Ofisinize Prestij Katar...

İkili Kanepeler

31 Ürün Bulundu

İkili Kanepeler

Ofis içerisinde ve bekleme salonlarında kullanabileceğiniz faydalı ürünler olan ikili kanepeler aynı zaman da oldukça işlevseldir. Dar alanlar için tercih edebileceğiniz modelleri duvar diplerine yaslayarak kullanabilirsiniz. Bu sayede alandan tasarruf ederek çok daha fazla kişiye konforlu bir hizmet sunabilirsiniz. İkili kanepeler tekli kanepelere göre oldukça uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Maddi açıdan ekonomik tercihler yapmanız gerekiyorsa ikili oturma gruplarını tercih edebilirsiniz. Bu kanepeler konforlu ve ekonomik bir seçim olmasının yanı sıra şıklık konusunda da oldukça iyi bir tercihtir. Modern tasarımlar ile birleşen ikili kanepeler hoş bir görüntü sunmanıza yardımcı olabilir.

İkili Kanepe Grupları

İkili kanepe grupları genel olarak iki farklı rengin birleşmesi ile oluşturulmuştur. Tasarım açısından iki farklı renk kullanılması renk bütünlüğü konusunda sorun yaratabilse de birbirine yakın olan renkler tercih edildiğinden dolayı kanepelerinizin ortam içerisine uyum sağlaması çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. İkili kanepeler iki farklı koltuğun birleşmesinden oluşmaktadır. Bu iki kanepe grupları alandan tasarruf etmeniz için tasarlanmıştır. Bu sayede dar alanlar içerisinde çok daha fazla kişiye oturma şansı sunabilirsiniz. Özellikle dar bekleme salonları için oldukça avantajlı olabilecek bu ürünleri istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Alan konusunda bir probleminiz yok ise çok daha geniş ve konforlu olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede konfordan ödün vermeden müşterilerinize ve misafirlerinize hizmet sunmuş olursunuz. İkili kanepeler uygun fiyatları ile hem alandan hem de maddi olarak tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu avantajlı fırsatlardan yararlanmak için kendinize uygun olan bir modeli sipariş verebilirsiniz.

İkili Kanepe Fiyatları

İkili kanepeler ve iki kanepe grupları 1.700 TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Oturma kapasitesi ve alan tasarrufu konusunda oldukça işlevsel olan bu ürünler tasarım farklılıkları ve kullanılan materyallere göre fiyatlandırılmaktadır. 5.000 TL’ye kadar yükselebilen fiyatlar genel olarak modern tasarımlar için istenmektedir. Kolay temizlenebilen deri kaplamalar ile uzun vade içerisinde bu modeller sizlere oldukça kolaylık sağlayabilir. İkili kanepeler içerisinde genel olarak koyu kahve tonları ve siyah gibi renkler tercih edilse de farklı renkleri modeller içerisinde görebilmeniz mümkün.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et