Ofisinize Prestij Katar...

Fileli Koltuklar

280 Ürün Bulundu

File Koltuklar Hem Modern Hem Rahat

Moderniteyi ve rahatlığı bir arada sunan file koltuklar, size benzersiz seçeneler sunuyor. Son derece freş bir hava katan ve bulunduğu ortamın modern görünmesini sağlayan file koltuklar birçok avantaja sahiptir. Ergonomik ve estetik oluşunun yanı sıra fiyat bakımından da avantajlı olan seçenekler, genellikle şef ve personel koltuğu olarak tercih edilir. Makam koltukları kadar büyük hacimli olmayan seçenekler, küçük ofisler ve iş istasyonu olan alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Misafirlere özel modellerin de bulunduğu seçenekler farklı renk imkanlarıyla ofislerin rengarenk olmasını sağlıyor. Ofisinize baharı getirecek renkleri ve işlevsel özelikleri ile tercih edebileceğiniz file koltuk seçeneklerini online mağazamız aracılığı ile inceleyebilir ve ofisiniz için en doğru modele tek tıkla ulaşabilirsiniz.

File Koltuklar için Benzersiz Özellikler

Tekerlekli veya tekerleksiz olarak tercih edebileceğiniz file koltuklarda, tekerlekli modeller daha çok personeller için tercih edilir. Çalışanların raht bir şekilde hareket edebileceği tekerlekli modeller, işlevsel özellikleri ile kullanıcıların gün içinde rahat etmesini sağlar. Sandalye altında bulunan bir araç ile sandalye boyunun ayarlanması da mümkündür. Bu sayede çalışanlar, kendileri için en uygun olan boyu tercih edebilir. Gün boyunca masa başında oturan personeller için benzersiz bir seçenek oluşturan file koltuklar, nefes alabilen gözenekli yapıya sahiptir. Bu özellikleri ile çalışanların gün içinde terlemesi engellenir. Boyun desteği bulunan modellere de ulaşabileceğiniz seçeneklerin kolçaklı modelleri de bulunur. Tercihinize göre şekillenebilecek ürünlere bambaşka renklerde sahip olmanız mümkündür.

File Koltuk Modellerinin Misafirler için Seçimi

Sadece personeller için değil, misafir bekleme alanları için de kullanabileceğiniz file koltuk seçenekleri, benzersiz renkleri ile moderniteyi en ideal şekilde sunabileceğiniz seçenekler oluşturuyor. Kusursuz modellere en uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz Uzay Ofis Mobilya online mağazası ile istediğiniz ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı ile ödemenizi gerçekleştirerek sizin için en doğru olan seçeneğe en avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Tercihinizi online mağazamızdan yana kullanarak, fileli koltuk araştırması için harcayacağınız efor ve zamanı da kendiniz için kullanma imkanına sahip olursunuz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et