Ofisinize Prestij Katar...

Müdür Koltukları

112 Ürün Bulundu

File Müdür Koltukları

Müdürlerin üstün imajına uygun olarak tasarlanan file müdür koltukları, çağın getirdiği yenilikleri üzerinde taşımaktadır. Farklı renk ve farklı tasarımlar ile bulunduğu her ortama uyum sağlayabilen bu koltuklar görünüş olarak da oldukça şık ve moderndir. Üzerinde barındırdığı çeşitli mekanizma ayarları ile kullanıcıya oldukça rahat bir oturma deneyimi ve çalışma performansı geçirmesini sağlayan file müdür koltukları sayesinde oturarak çalışmak eğlenceli ve keyifli bir hal alacak.

File Müdür Koltukları Özellikleri

File müdür koltukları birinci kalitede malzemeler kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Gövdede sert döküm plastik, kolçaklarda ve ayaklarda polikarbon, plastik veya alüminyum gibi malzemeler kullanılan file müdür koltukları, görünüm itibarıyla da diğer koltuklara nazaran çok daha modern ve yenilikçidir. Koltukta bulunan filelerin özel ve sağlam yapısı ile yırtılma, deformasyona uğrama, hasar görme gibi risklerin önüne geçilir.Ayrıca bu fileler sırtın doğal yapısını destekler ve uzun süreli oturumlarda oluşabilecek sırt, boyun, omuz ağrıları gibi problemler başta olmak üzere birçok sağlık sorununun önüne geçer. File koltukların üzerinde bulunan filelerin arası oldukça sıkıdır. Bu sıkılık ile kullanıcı istediği gibi arkaya yaslanabilir. Terleme gibi problemler yaşamanıza izin vermeyen nefes alabilir yapısı ile uzun süreler boyunca oturabileceğiniz file müdür koltuklarında 5 ile 10 adet arası özel fonksiyon vardır. Sağa ve sola eğilebilir ve kilitlenebilir yapısı, aşağı ve yukarı kilitlenebilir mekanizması, konumu değiştirilebilir, ortopedik bel ve boyun destek aparatı, yüksekliği ayarlanabilir, kaliteli malzemeden üretilebilir kolçaklar, ileriye ve geriye yatırılabilir ve kilitlenebilir özel mekanizması ile kullanıcıya muhteşem bir rahatlık sunan bu koltuklar ile kullanıcı kendini oldukça değerli hissedecektir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde nemli bir bez ve eser miktarda deterjan yardımıyla temizliğini yapabileceğiniz file müdür koltukları 24 ay boyunca garanti kapsamındadır.

File Müdür Koltukları ile Yeniliği Hissedin

File müdür koltuklarında bulunan fonksiyonlar ile yeniliği sonuna kadar yaşayabilirsiniz. İster arkaya doğru eğip dinlenin, ister öne doğru eğip çalışın. İster kolçakları yukarı çekip bilek ve dirsek desteğini aktifleştirin, ister aşağı doğru itin ve rahatça dinlenin.File müdür koltuklarında size uygun bir fonksiyon kesinlikle bulunmaktadır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et