Ofisinize Prestij Katar...

Tekli Kanepeler

57 Ürün Bulundu

Tekli Kanepeler

Tekli kanepeler ikili veya üçlü bir koltuğun yanında kullanılabilecek oldukça şık ve rahat ürünlerdir. Birkaç tane kullanacağınız tekli kanepe ile ofisinize veya salonunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Tekli modellerin en büyük artısı ortamın istediğiniz köşesinde kullanabilmenizdir. Tekli olduğundan dolayı hiçbir şekilde görüntüyü bozmayacaktır. İki adet tekli kanepe modeli ile simetrik bir şekilde şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Günümüzde bu kullanım biçimi oldukça tercih edilmektedir. Tekli kanepeler şıklık ve konfor açısından tercih edebileceğiniz en iyi seçenekler arasında bulunmaktadır. Ofisiniz için özel olarak üretilmiş olan bu modelleri kullanarak ortama hoş bir hava katabilirsiniz. Duvar renkleri ile uyumlu olan renk seçenekleri modellerimiz arasında bulunmaktadır. Renk paletimiz oldukça geniş olduğundan dolayı tercih yapmakta hiç zorlanmayacaksınız.

Tekli Kanepe Modelleri

Tekli kanepe modelleri arasında birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Modern tasarımlar çok daha dikkat çekici olurken fiyatları da bir o kadar pahalıdır. Modern tasarımlar içerisinde genel olarak metal ayaklıklar kullanılmaktadır. Daha sade ve nostaljik dokunuşlar içeren tasarımlar ahşap ayaklığı tercih etmektedir. Kullanacağınız ortama göre tekli kanepe modelleri arasında tercih yapmanız en mantıklı seçim olacaktır. Bu sayede şık ve bütün bir görüntü sunabilirsiniz. Tekli kanepeler daha çok konforu ön planda tuttuğu için tasarımları ve modelleri de o biçimde şekillenmektedir. Alt tarafı geniş olan ve yukarı doğru geniş bir açı ile yükselen kanepeler oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Konforun yanında bu tasarımın oldukça şık olduğunu da söyleyebiliriz. Farklı renk seçenekleri arasında kırmızı ve turuncu gibi pek tercih edilmeyen renkleri bile bulabilmeniz mümkün. Tekli kanepeler içerisinde tasarım olarak oldukça geniş bir renk paleti kullanıldığını söyleyebiliriz.

Tekli Kanepe Fiyatları

Tekli kanepe modelleri arasında sade ve kompakt olan modeller çok daha uygun fiyatlara müşterilere sunulmaktadır. Modern ve daha özenli tasarımlar bir miktar daha pahalıdır. 1.300 TL civarlarından başlayan tekli kanepeler 3.800 TL gibi fiyatlara kadar müşterilere sunulmaktadır. Modern tasarımlar çok daha farlı kaplama materyalleri ile üretildiklerinden dolayı fiyatları da o derecede yükselmektedir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et