Ofisinize Prestij Katar...

Banko Keson

36 Ürün Bulundu

Banko ve Keson Modelleri ile İş Yerinize Etkileyici Bir Giriş Yapın

Bir iş yerinde en önemli olan şeylerden biri, ilk girişteki etkidir. İlk izlenim insanlarda olduğu gibi iş yerleri için de önemlidir. Çalışanların, çalıştığını söylemekten gurur duyduğu bir iş yerine sahip olmak önemlidir. İçerisinde fotoğraf dahi çekmekten imtina edecekleri gösterişsiz alanlar aynı zamanda personellerin motivasyonunu olumsuz yönde etkileyecektir. Müşteri ve potansiyel müşterileriniz için de önemli olan ilk izlenim, firmanızın tavsiye edilebilirliğini arttırır. Bu nedenle iş yeri girişlerine yerleştirilen bankolar önemli bir yere sahiptir.

Banko ve Keson Seçenekleri ile Estetik ve Ergonomi Uyumu

Bankolar, genelde yönetici asistanlarının ve sekretaryanın bulunduğu alanlara yerleştirilir. İş yerinizin kapısından giren kişiler direkt olarak banko ile karşılaşır. Bankonun görünüşü ve kalitesi iş yeriniz hakkında fikir edinilmesine sahip olur. Karşınızdaki kişide iyi bir intiba bırakmak istiyorsanız banko seçimini iyi yapmanız gereklidir. Danışma bölümünün de bulunduğu banko bölümü, ofisinize giriş çıkış yapan herkesin göreceği bir konumdadır. Bu nedenle bankoların kaliteli ve zarif olması önemlidir. Her alan için uygun boyutta ve modelde bir bankonun bulunduğu Uzay Ofis Mobilya ile siz de iş yerinizde mükemmel bir ilk izlenim bırakabilirsiniz. Bankolar kadar önemli olan bir diğer detay ise kesondur. Kesonlar, personellerin kişisel araçlarını ve iş ile ilgili dosyalarını yerleştirmesi için ürettiğimiz komodin benzeri bir araçtır.

Tekerlekli Keson Modelleri Çok İşlevsel

Hem pratik hem de işlevsel olan kesonlar, çalışanların içine kişisel eşyalarını ve iş ile ilgili eşyalarını koyabileceği çekmeceli araçlardır. Çekmeceli modeller, araçların kolay bir şekilde hareket etmesini sağlar. Farklı renk ve modellere sahip olan kesonların üst bölümü sehpa olarak da kullanılabilir. Çay veya kahve gibi içeceklerin konularak konforlu bir çalışma ortamının sağlanması için gerekli olan işlevselliği sunan kesonların bir veya birden fazla çekmecesi anahtarlı olabilir. Böylece personeller, kişisel eşyalarını sürekli olarak ev ve iş yeri arasında taşımak yerine kilitleyerek güven altında tutabilir. Boyu ve işlevsellik bakımından oldukça cazip seçenekler sunan kesonlar aynı zamanda uygun fiyatlıdır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et