Ofisinize Prestij Katar...

Metal Ofis Dolapları

130 Ürün Bulundu

Metal Ofis Dolapları

Dosyaları, dokümanları, evrakları ve belgeleri düzenli şekilde saklamanın yolu metal ofis dolaplarından geçmektedir. Metal ofis dolapları şıklığı ve estetiği bir araya getirerek her alana uyum sağlayan bir duruşa sahiptir. Bu dolaplar ofislerde ve çalışma ortamlarında kullanılmasının yanında evlerde de kullanılabilmektedir. Metal ofis dolapları birinci kaliteden metalden üretilmiştir. Bu metal, çizilmelere, darbelere ve deformasyonlara karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz metal ofis dolapları, bulunduğu ortama apayrı bir hava katmaktadır. Geniş iç hacimleri ile yüksek dosya bulundurma kapasitesi bulunan metal ofis dolapları siz değerli kullanıcıları bekliyor.

Metal Ofis Dolapları Faydaları

Metal ofis dolapları, fazla alan kaplamamalarının yanında birçok dosyayı, kitabı, dokümanı ve diğer belgeleri kolayca organize edebilir. Metal ofis dolapları ile evraklarda oluşabilecek karışıklığın önüne geçilir. İstenilen dosyaya istenilen zamanda ulaşılabilir ve böylece çalışanların verimi yukarı çıkar. Metal ofis dolapları yangın, sel gibi afetlere karşı korunaklı olacağından içerisinde bulundurduğu dosyalara gelebilecek zararların önüne geçer. Metal ofis dolapları istenilen boyda, istenilen renkte ve istenilen şekilde tasarlanabilmektedir. Geniş seçenek yelpazesi ile diğer ofis mobilyalarınız ile uyum sağlayacak olan metal ofis dolapları bileşık ve göze hoş gelen kombinler yapabilirsiniz. Metal ofis dolaplarını istediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Metal dosya dolaplarında bulunan çekmecelerde çarpma önleyici fren sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile olası iş kazalarının önüne geçilmekte ve çekmecenin kullanım süresi uzatılmaktadır. Ayrıca bu çekmecelerde bulunan şifreli veya anahtarlı kilitleme sistemi ile dosyalarınızı ve dokümanlarınızı hırsızlığa, deformasyonlara ve diğer risklere karşı güvence altına alabilirsiniz. Metal ofis dolaplarının kapak kısımları bas çek sisteme sahip frenli kapaktır. Bu dolapların ayak kısımlarında ise ayarlanabilir dayanıklı ve kaliteli plastik ayaklar kullanılmıştır. Bu ayaklar zeminde oluşabilecek herhangi bir zararın önüne geçmekte ve dolabın yerini kolayca değiştirebilmenize olanak sağlamaktadır.

Metal Ofis Dolapları ile Dosyalarınız Güvende

Metal ofis dolaplarında bulunan çekmeceler anahtar veya şifre kullanılarak açılmakta, böylece üçüncü kişilerin dosyalarınıza erişmesinin önüne geçilmektedir. Bu dolaplarda kullanılan malzeme yangın, sel gibi olaylara karşı dayanıklı bir malzeme olduğundan dosyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et