Ofisinize Prestij Katar...

Yemekhane Masa ve Sandalyeleri

3 Ürün Bulundu

Yemekhane Masa ve Sandalyeleri

Yemekhane masa ve sandalyeleri kullanıldığı her alanda ferahlık ve konfor vermelidir. Uzun süreli kullanımlarda çabuk yıpranan maddelerden yapılan yemekhane eşyaları ödediğiniz paranın hakkını sizlere veremeyebilir. Bu yüzden ucuz malzemelerden üretilen hiçbir yemekhane ürünü tercih etmeyin. Birçok materyalden üretilebilen bu eşyalar genellikle sandalyelerde kalın plastiklerden masalarda ise metal ayak üzerine ahşap bir tahtadan üretilmektedir. Yemekhanelerde en çok önem verilmesi gereken detay ise yemek masalarının uzun ve geniş olmasıdır. Karşılıklı oturan insanların başkalarını rahatsız etmeden yemek yiyebilmeleri önemli bir detaydır. Özellikle de bir ofis için tercih edeceksiniz, günlük kullanıma uygun olan ve rahat bir alan oluşturabileceğiniz ürünler tercih etmelisiniz. Seçeceğiniz yemekhane masa ve sandalyeleri birbirine uyumlu olmalıdır.

Yemekhane Masa ve Sandalyeleri Özellikleri

Birden fazla çeşit ve türde üretilebilen bu eşyaların seçimi oldukça zordur. Kalitesiz ayaklardan ve parçalardan yapılan bir masanın dayanma süresi oldukça azdır. Ancak bu ürünler uzun ve her gün kullanıma uygun olarak üretilmelidir. Yemekhane ve sandalyeleri benzer ve dayanıklı malzemelerden üretilmelidir. Öncelikle tercih edilen malzemeler masa için suntalam ve metal olmalıdır. Ayak kısımları ise daha kaliteli olan metalden üretilmelidir. En çok temizlenen yüzeylerden birisi olacağı içinde leke tutmayan ve kolay temizlenebilen malzemelerden üretilmektedir. Sandalyeler de aynı şekilde dayanıklı malzemelerden üretilmelidir. Genellikle kalın plastiklerden üretilen bu sandalyeler sert darbeler almadıkça kırılmamaktadır.

Yemekhane Masa ve Sandalyeleri Boyutları

Yemekhane masa ve sandalyeleri kullanılmak istenen alanlara göre masaların uzunluğu değişiklik gösterilebilen bir alandır. 80 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm ve 180 cm genişliğinde farklı boyutlarda üretilmektedir. Masaların derinliği 80 cm olup yüksekliği 75 cm’dir. Dilediğiniz rengi tercih edebilir ve konforlu geniş yemek masalarının tadını çıkarabilirsiniz. Sandalyeler ise genellikle standart bir ölüde gönderilmektedir. Ayak uzunluğu genellikle uygun bulunan standartlarda üretilen bu kaliteli yemekhane masa ve sandalyelerini 2 senelik bir garanti süresi bulunmaktadır. Ofislerinizin kaliteli bir görünüme ihtiyacı varsa bu rahat ve konforlu yemekhane masa ve sandalyeleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Ofisinizin çalıştığı alana uygun renklerle sizde çok hoş bir izlenim yaratabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et