Ofisinize Prestij Katar...

Şef Koltukları

98 Ürün Bulundu

Şef Koltukları

Şefler çalışılan ortamda liderlik görevini üstlendiğinden dolayı makamına uygun bir ofis odasına sahip olması şarttır. Bu odanın içerisinde bulunan en önemli ofis eşyalarından biri de şef koltukları olarak öne çıkmaktadır. Makamın önemini sergileyen bir şef koltuğu çalışma verimliliği açısından da oldukça önemlidir. Çalışanlara liderlik edecek ve çalışma düzenini belirleyecek olan şef saatlerce bu koltukta zaman geçirmek zorunda kalabilir. Bu yüzden şef koltukları şık olmanın yanı sıra oldukça rahat da olmalıdırlar. Makama uygun ve istenilen şekilde koltuk seçimi yapabileceğiniz farklı tasarımlar bulunuyor. Ofis odası içerisinde tüm eşyaların birbirleri ile uyumlu halde tasarlanmış olması oldukça elegant ve şık bir görüntü sunacaktır.

Şef Koltukları Özellikleri

Lider kişi yani şef zamanının büyük bir kısmını koltuğunda geçirecektir. Bu yüzden oldukça rahat ve konforlu bir tercih yapılması çok daha sağlıklı olacaktır. Konforun yanında mat ve koyu renkler daha resmi bir görüntü oluşturacaktır. Bu yüzden şef koltukları genel olarak açık renklerde tasarlanmazlar. İş resmiyeti içerisinde bulunan bu ofis için genel olarak koyu renkler tercih edilir. Siyah deri ve süet gibi renkler oldukça uygundur.

Genel olarak köşeli tasarımlara sahip olan şef koltukları bu tasarımın dışına pek çıkmaz. Makamlar için daha uygun olduğu düşünülen bu tasarım aynı zaman da oldukça konforlu bir kullanım sunmaktadır. Tekerlekler yardımı ile ofis içerisinde oldukça kolay bir kullanım sunabilir. Aynı zamanda tam dönüş açısına sahip olan bu koltuklar şefin rahatça işlerini halletmesi için tasarlanmıştır.

Şef Koltukları Fiyatları

Şef koltukları özenle tasarlanıp değerli kumaşlar kullanılarak üretildiğinden dolayı belli miktarlara müşterilere sunulmaktadır. Oldukça farklı fiyatlara sahip olan şef koltukları tasarıma ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. 800 TL civarlarından başlayan fiyatlar 3.500 TL gibi rakamlara kadar çıkabilmektedir. İhtiyacınıza uygun bir şekilde seçim yapmanız en doğru seçim olacaktır. Geniş ve daha şık tasarımlar fiyat olarak bir miktar artış göstermektedir. İstediğiniz fiyatlara bulabileceğiniz birçok model arasından tercih yapabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et