Ofisinize Prestij Katar...

Tekli Kanepeler

44 Ürün Bulundu

Tekli Kanepeler

Tekli kanepe tasarımları genel olarak biraz daha geniş tutulmaktadır. Bu yüzden geniş bir alana sahip değilseniz tercih edebileceğiniz modeller oldukça kısıtlıdır. İstediğiniz yerde kullanabileceğiniz tekli kanepeler oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Rahatınızdan ödün vermek istemiyorsanız tercih edebileceğiniz yüksek konforlu tasarımları içerisinde barındırmaktadır. Oldukça farklı renkler içerebilen tasarımlar modern tasarımların yanında vintage olarak da gözümüze çarpıyor. Vintage tasarımlar ile çok daha nostaljik görüntüler oluşturabilirsiniz. Ahşap ile bütünleşmiş olan bu tasarımlar koyu yeşil gibi renkler kullanarak oldukça göz alıcı olabiliyor. Farklı tarz kaplama yöntemleri ile yeni tasarımlar ortaya çıkıyor. Çok fazla tasarım içeren tekli kanepeler arasından kendi tarzınıza uygun olan bir tanesini seçmek oldukça kolay olacaktır.

Tekli Kanepe Ne İçin Tercih Edilir?

Alan konusunda gayet yeterli ve geniş bir alana sahipseniz istediğiniz tekli kanepe modelini tercih edebilirsiniz. Tekli kanepe modelleri yapısı gereği oldukça fazla alan kaplamaktadır. Tekli bekleme koltuklarına kıyasla daha fazla yer kaplayan tekli kanepeler çok daha konforlu bir yapıya sahiptir. Konfor açısından iyi bir tercih olacağından dolayı birçok müşteri tarafından talep edilmektedir. Model tasarımları olarak eskitme tarzından modern tasarımlara kadar geniş bir kategori seçeneği bulunmakta. Farklı model ve tasarımlar arasından kendi tarzınıza uygun olan bir tanesini bulabilirsiniz. Farklı tarz tekli kanepeler ile ortama şık bir dokunuş katabilirsiniz.

Teki Kanepe Fiyatları

Tekli kanepe fiyatları 1.300 TL’den başlayıp 4.500 TL’ye kadar çıkmakta. Modeller arasında büyük bir fark olduğunu söyleyebiliriz. Tasarımlar değiştikçe içerdikleri malzemeler de değişmektedir. Bu tasarımların içerisinde ahşap da kullanılarak çok daha şık ve doğal bir hava yakalanmaktadır. Fakat ahşap kısımların tasarım içerisinde kullanılması bir miktar fiyat artışına da sebep olabilmektedir. Tekli kanepeler konforundan ödün vermek istemeyenler için tercih edilebilecek en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Siz de rahatınıza düşkünseniz ihtiyacınıza uygun olan en konforlu kanepeyi sipariş ederek başlayabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik seçim yapmanız çok daha ekonomik bir şekilde karar vermenizi sağlayacaktır. Bu sayede cebinizden de ekstra bir para çıkmamış olur.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et