Ofisinize Prestij Katar...

Ahşap Şef Koltukları

25 Ürün Bulundu

Ahşap Şef Koltukları

Şefler, ofis içerisinde bağlı bulunduğu departmanıyöneten, çalışanlar arası ilişkiyi kuvvetlendiren ve çalışanların daha verimli çalışmasını sağlayan kişilerdir. Ofis ve markalar için bu denli önemli olan kişiler özel şef koltuklarında oturmalıdır. Uzun süreli çalışma koşulları göz önüne alındığında ahşap şef koltukları, şeflerin kullanması gerektiği koltuklar olarak karşımıza çıkıyor. İstenilen renk ve şekilde tasarlanan ahşap şef koltukları ile çalışanlarınıza ve kendinize değer katabilir, ofisinizde şık ve modern bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Ahşap Şef Koltuklarının Ayrıcalıklı Özellikleri

Ahşap şef koltuklarının üretiminde rahatlık ve şıklık ilk sırada düşünülmüştür. Diğer koltuklara nazaran, daha sade ve hoş bir görüntüye sahip olan ahşap şef koltukları ofisinize sıcak ve ışıltılı bir hava katar. Ahşap şef koltuklarının iskeleti ve gövdesi ahşaptan ve ağaç iskeletten, kolçakları ve ayakları ise cilalı ahşaptan üretilmektedir. Ayrıca bu koltukların kaplaması, kullanıcının tercihine göre; birinci kalite suni deri, birinci kalite hakiki deri veya birinci kalite kumaştan yapılmaktadır.Ahşap şef koltukları, uzun süreli kullanım şartları göz önüne alınarak geniş oturum alanı, ergonomik yaslanma alanı gibi özellikler barındırmaktadır. Ahşap şef koltukları orta boylu olduklarından dolayı fazla yer kaplamaz ve kullanıcının hareket alanını kısıtlamaz. Ahşap şef koltukları, kullanıcının kişisel tercihine göre farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Bu renk seçenekleri ile ofisinizde şık ve uyumlu bir hava yaratabilirsiniz. Şef koltukları başta olmak üzere çoğu ofis koltuklarında alçaltma ve yükseltme ayarlamalarının yapılmasını sağlayan, aşağı, yukarı veya sağa, sola eğilimi sağlayan mekanizmalar bulunmaktadır. Ahşap şef koltukları 360 derece döner özelliğe sahiptir. Ayrıca bu koltuklarda bulunan tekerlekler yumuşak veya sert zemine özel olarak üretilmektedir. Tekerleklerde bulunan 360 derece dönme özelliği ile kullanıcı yerinden kalkmadan hareket edebilme şansı kazanır.

Ahşap Şef Koltukları ile Veriminizi Yükseltin

Ahşap şef koltuklarında bulunan ince detaylar ile kullanıcıların rahat ve sağlıklı bir ortamda çalışması mümkün kılınmaktadır. Koltuklar; gerek tasarım, gerek üretim aşamasında özel bir işçilik ile üretilmiştir. Koltukların temel amacı kullanıcısını mutlu etmek ve çalışma verimini yukarı çıkartmaktır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et