Ofisinize Prestij Katar...

Çoklu Çalışma Masaları

26 Ürün Bulundu

Çoklu İş İstasyonları

Genellikle alan tasarrufu için seçilen çoklu iş istasyonları en az 2 kişilik olan ve birleşik tasarıma sahip çalışma alanlarıdır. Çoklu iş istasyonlarında bulunan ofis mobilyaları; çalışma masaları ve kesonlardan oluşmaktadır. 2 kişilik çoklu iş istasyonunda 2 adet çalışma masası ve 2 adet keson bulunurken 10 kişilik çoklu iş istasyonunda bu sayı 10 adettir. Çoklu iş istasyonlarında bulunan ofis mobilyaları sökülüp takılabilmekte ve ayrı olarak kullanılabilmektedir.

Çoklu İş İstasyonlarının Faydaları

Çoklu iş istasyonları tekli ofis masalarına göre daha az yer kaplamasına karşıt daha işlevsel olarak karşımıza çıkmaktadır; zira 2 ayrı ofis masasının kaplayacağı alan 2 kişilik çoklu iş istasyonundan kaplayacağı alana göre çok fazladır. Çoklu iş istasyonları, özel tasarımları ve kişiselleştirilebilen renk seçenekleri sayesinde ofisinize ayrı bir hava katar. Çoklu iş istasyonları en az 2, en fazla 10 personele çalışma imkânı sağlar. Çoklu iş istasyonunda kullanılan masa ve kesonların malzemeleri birinci kalitedir. Ayak kısımlarında genellikle metal profil kullanılır. Çoklu iş istasyonlarındaki ayaklar zemine zarar vermeyecek şekilde düzenlenmiştir. Çoklu iş istasyonları kolay temizlenebilir mobilyaları bünyesinde barındırır; nemli bir bez ve temizlik ürünleri ile rahatça temizleyebileceğiniz mobilyalar, hijyenik bir ortamda çalışılmasını sağlar.

Çoklu İş İstasyonları ile Personellerinize Değer Katın

Çoklu iş istasyonları ile çalışanların bir arada çalışması sağlanarak, aralarındaki iletişim ve bağ kuvvetlendirilir, yardımlaşma çoğalır. Böylece ofis çalışanlarının daha verimli çalışması mümkün kılınır ve ofisteki çalışma ortamı bundan pozitif etkilenir. Mobilyaların tasarımları her personel için aynı olacak şekildedir. Böylece personeller arası net bir ayrım düşüncesi ortadan kaldırılır ve her personele aynı seviyede değer verildiği hissiyatı ortaya çıkar. Çoklu iş istasyonlarının tasarım ve imalat sürecinde rahatlık, şıklık ve modernlik gibi ilkeler ön planda tutulmuştur. Kullanıcının rahatça oturabileceği masalar ile personelin uzun süreler boyunca sağlıklı oturması hedeflenmiştir. Masalarda bulunan kablo kanalları ile fazladan kablolar ortadan kaldırılacak ve göz kirliliği son bulacaktır. Çoklu iş istasyonlarında bulunan kesonlar anahtarlı veya şifreli kilit sistemi ile beraber gelmektedir. Bu kilit sistemleri; eşyaları ve ofis araç gereçlerini güvenle muhafaza etmeye yarar.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et