Ofisinize Prestij Katar...

Çalışma Masaları

27 Ürün Bulundu

Ofis Çalışma Masaları

Şüphesiz ki ofis mobilyaları arasında aktif olarak en fazla kullanılan ofis çalışma masalarıdır. Rahatlığı, şıklığı, modernliği ve konforu direkt olarak kullanıcıya aktaran, aynı zamanda prestijli görünümü ile ofisin havasını değiştiren ofis çalışma masaları, estetik duruşları ile kullanıcıları kendisine çekmektedir. Farklı tasarımlarda ve farklı renklerde olan ofis çalışma masaları ile ofisinizde modern ve şık bir hava katabilirsiniz.

Ofis Çalışma Masalarının Özellikleri

Ofis çalışma masaları kullanıcının hareket kabiliyetini kısıtlamamak ve rahatça hareket edebilmesini sağlamak için diğer masalardan daha geniş, daha derin ve daha yüksektir. Kullanıcıların vücut ölçüsüne göre yükseklik ayarlamaları yapabileceğiniz ofis çalışma masaları da mevcuttur. Ofis çalışma masalarının üzerinde bulunan kablo kanalları ile telefon, bilgisayar, klavye, fare gibi elektronik aygıt kablolarının kötü görüntü oluşturması engellenir. Bu kablolar normal şartlarda masada oldukça fazla yer kaplarken kablo kanalları ile bu sorun da ortadan kalkmaktadır. Ofis çalışma masalarında kullanılan malzemeler uzun vadede çizilmeyecek, deformasyona uğramayacak metal ve ahşap gibi kaliteli malzemelerdir. Ofis çalışma masaları kullananlar ayaklarını en az 90 derece konumlandırabilmektedir. Bu konumlandırma sırt ve boyun kaslarının gevşemesine, ayak ağrılarının azalmasına yardımcı olmaktadır.

Ofis Çalışma Masaları ve Yararları

Ofis çalışma masaları ile personellerin kendilerini daha özel hissetmesini sağlayabilir, böylece şirketteki çalışma verimini yukarılara çekebilirsiniz. Ofis çalışma masaları üstünde bulundurduğu vurucu detaylar ile müşterilerinizin ve misafirlerinizin gözünde olumlu bir imaj çizmenize yardımcı olmaktadır. Bu masalarnemli bir bez ve temizlik ürünü yardımıyla kolayca temizlenebilmektedir. Kolay temizlenen yapısı; zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlarken, hijyenik bir ortamda çalışmanıza olanak sağlar. Özel ofis çalışma masalarının üzerinde bulunan bardak soğutma veya ısıtma mekanizmaları, elektrik prizleri gibi teknolojilerle gelişmişliği ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Ofis çalışma masalarıyla birleşik olarak gelen kesonlar ve bu kesonların geniş çekmeceleri ile kullanıcı yerinden kalkmadan istediği belgeye, dosyaya ve eşyaya erişebilmektedir. Ayrıca kesonlarda bulunan şifreli veya anahtarlı kilit sistemi ile ekstra güvenlik sağlanmaktadır. Eğer siz de bu ve bunun gibi birçok faydadan yararlanmak istiyorsanız ofis çalışma masalarına göz atın.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et