Ofisinize Prestij Katar...

Karşılama Bankoları

11 Ürün Bulundu

Karşılama Bankoları

Genellikle ofislerin, hastanelerin veya otellerin girişinde bulunan karşılama bankoları, ziyaretçilerin ve müşterilerin ilk uğrayacağı yer olacaktır. Şirketinizin, firmanızın saygınlığını yansıtan ve imajını yükselten karşılama bankoları şık ve özgün tasarımlarıyla misafirlerinizin gözünü alacak. Farklı renk, tasarım ve şekillere sahip olan karşılama bankolarında kullanılan renkler birbirleri ile uyumlu olacak şekilde düzenlenmiştir. Küçük detaylar ile insanları kendine hayran bırakan bu bankolar ofislerinizin veya işletmenizin en şık mobilyaları arasında kendine yer bulacak.

Karşılama Bankoları Ne İşe Yarar

Karşılama bankoları, ziyaretçilerinizin veya müşterilerinizin ofisteki ve işletmenizdeki ilk göreceği alandır. Resepsiyon odalarında, bekleme salonlarında ve diğer alanlarda kullanılabilen karşılama bankoları, misafirlerinize bilgi vermek ve karşılamak için kullanılır. Modüler yapıları sayesinde işlevsel alanlar oluşturabileceğiniz bu bankolar ile ofisinize şıklık kazandırabilirsiniz.

Karşılama Bankoları Seçimi Nasıl Olmalı

Karşılama bankoları farklı renk, tasarım ve modellere sahiptir. Karşılama bankosunun rengi diğer ofis mobilyaları ile uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Tasarım olarak sade bir banko seçmek ofisinizin saygın havasını misafirlerinize direkt olarak aktarabilmenize olanak sağlar. Karşılama bankoları kullanıcısının 90 derecelik bacak açısıyla oturmasına izin vermektedir. Bu oturma açısı; bel, sırt ve boyun kaslarının rahatlamasına, vücuttaki kan akışının doğru bir şekilde devam etmesine yarar. Karşılama bankolarında bulunan modüler çekmeceler ile kullanıcı çeşitli evrakları, dosyaları ve kişisel eşyalarını güvenle muhafaza edebilir, istediği zaman kolayca erişebilir. Karşılama bankolarının masalarında bulunan kablo kanalları ile masanın üzerinde bulunan kabloların tek bir yerde toplanması sağlanır. Böylece hem masadaki kullanım alanı genişler hem de kötü görüntü ile kullanıcıların olumsuz havaya kapılmalarının önüne geçilir. Karşılama bankoları kullanılacak alana göre seçilmelidir. Ofiste kullanılan karşılama bankosu ile hastanede kullanılan karşılama bankosu aynı özelliklere sahip olmamalıdır. Hastane bankosu daha yoğun bir kullanıma maruz kalacağı için ekstra dayanıklı olmalıdır. Karşılama bankoları nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile temizlenebilir yapıda olmalıdır. Böylece hem temizlerken kolaylık yaşanır, hem de ziyaretçilerinizi daha hijyenik bir ortamda ağırlamanıza olanak sağlar. Karşılama bankoları birinci kalite malzemeden ve insan sağlığına zarar vermeyecek boyalardan üretilmelidir.

Konuşma Kürsüleri

Toplantılarda, seminerlerde veya sunumlarda kullanılmak üzere, özel olarak tasarlanmış ve ince işçilik ile üretilmiş mobilyalardır. Konuşma kürsüleri genel olarak sade yapıları ile ön plana çıkmaktadır. 70 santimetre genişlik, 55-60 santimetre derinlik ve 115-120 santimetre yüksekliği bulunan bu kürsüler ile toplantılarınız, seminerleriniz ve sunumlarınız keyifli bir hale gelecektir. Konuşma kürsüleri birinci kalite malzemelerden üretilmektedir.

Konuşma Kürsüleri Özellikleri

Konuşma kürsüleri, toplantıda, seminerde veya sunumda bulunan dinleyici ve katılımcılarının dikkatinin dağılmaması için sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Ufak detaylar ile modern görünüm elde eden bu kürsüler vücut ölçüsü standart olan insanların kolaylıkla kullanabileceği yapılardadır. Konuşma kürsüleri genel anlamda dayanıklı birinci sınıf suntalem, melamin ve metal profil malzemeden üretilmiştir. Ayak bölümü dayanıklı pingodan üretilen bu kürsüler zeminde oluşabilecek herhangi bir sorunun, deformasyonun veya zararın önüne geçmektedir. Kullanılacak alana göre farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulan konuşma kürsülerinin üstünde çağın getirdiği yenilik ve modernliğin izleri bulunmaktadır. Kullanıcının sunum, konuşma ve seminer esnasında kullanacağı dosyalar, belgeler ve teknolojik aletler için kendiliğinden raflı olan bu kürsüler kullanıcının aradığı özellikleri üzerinde barındırıyor. Hafif nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile kolayca temizliğini yapabileceğiniz kürsüler, isteklerinize cevap verecek özelliklerde tasarlanabilmektedir.

Doğru Konuşma Kürsüsü Seçmek

Konuşma kürsüleri seçerken ortamda kullanılan diğer mobilyaların rengi oldukça önemlidir. Uyumsuz renkler hem konuşmacıların hem de katılımcıların dikkatini dağıtır. Aşırı detaylı işlemeler de aynı şekilde konuşmacı ve katılımcıların dikkatini dağıtan bir diğer unsurdur. Konuşma kürsüleri olabildiğince sade olmalıdır. Konuşma kürsüsünün boyu ne çok yüksek ne de çok alçak olmalıdır. Bu durumlar konuşmacıyı zor durumda bırakabilmektedir. Bu kürsüler; uzun ömürlü olmaları için özel form, dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmelidir. Konuşma kürsüleri kolay temizlenebilir yapılarının yanında kolay taşınabilir ve hafif olmalıdır. Konuşma kürsülerinin ön yüzeyi, arka yüzeyine göre daha uzun olmalıdır. Böylece konuşmacının kullandığı araç gereçlerin görünmesi ve katılımcılarının dikkatinin dağılması engellenir. Kürsü, kullanıcının hareket kabiliyetini kısıtlamamalı, rahatça hareket etmesine olanak sağlamalıdır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et