Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Karşılama Bankoları

Bu Kategoride 8 Ürün Bulundu

Karşılama Bankoları

Genellikle ofislerin, hastanelerin veya otellerin girişinde bulunan karşılama bankoları, ziyaretçilerin ve müşterilerin ilk uğrayacağı yer olacaktır. Şirketinizin, firmanızın saygınlığını yansıtan ve imajını yükselten karşılama bankoları şık ve özgün tasarımlarıyla misafirlerinizin gözünü alacak. Farklı renk, tasarım ve şekillere sahip olan karşılama bankolarında kullanılan renkler birbirleri ile uyumlu olacak şekilde düzenlenmiştir. Küçük detaylar ile insanları kendine hayran bırakan bu bankolar ofislerinizin veya işletmenizin en şık mobilyaları arasında kendine yer bulacak.

Karşılama Bankoları Ne İşe Yarar

Karşılama bankoları, ziyaretçilerinizin veya müşterilerinizin ofisteki ve işletmenizdeki ilk göreceği alandır. Resepsiyon odalarında, bekleme salonlarında ve diğer alanlarda kullanılabilen karşılama bankoları, misafirlerinize bilgi vermek ve karşılamak için kullanılır. Modüler yapıları sayesinde işlevsel alanlar oluşturabileceğiniz bu bankolar ile ofisinize şıklık kazandırabilirsiniz.

Karşılama Bankoları Seçimi Nasıl Olmalı

Karşılama bankoları farklı renk, tasarım ve modellere sahiptir. Karşılama bankosunun rengi diğer ofis mobilyaları ile uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Tasarım olarak sade bir banko seçmek ofisinizin saygın havasını misafirlerinize direkt olarak aktarabilmenize olanak sağlar. Karşılama bankoları kullanıcısının 90 derecelik bacak açısıyla oturmasına izin vermektedir. Bu oturma açısı; bel, sırt ve boyun kaslarının rahatlamasına, vücuttaki kan akışının doğru bir şekilde devam etmesine yarar. Karşılama bankolarında bulunan modüler çekmeceler ile kullanıcı çeşitli evrakları, dosyaları ve kişisel eşyalarını güvenle muhafaza edebilir, istediği zaman kolayca erişebilir. Karşılama bankolarının masalarında bulunan kablo kanalları ile masanın üzerinde bulunan kabloların tek bir yerde toplanması sağlanır. Böylece hem masadaki kullanım alanı genişler hem de kötü görüntü ile kullanıcıların olumsuz havaya kapılmalarının önüne geçilir. Karşılama bankoları kullanılacak alana göre seçilmelidir. Ofiste kullanılan karşılama bankosu ile hastanede kullanılan karşılama bankosu aynı özelliklere sahip olmamalıdır. Hastane bankosu daha yoğun bir kullanıma maruz kalacağı için ekstra dayanıklı olmalıdır. Karşılama bankoları nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile temizlenebilir yapıda olmalıdır. Böylece hem temizlerken kolaylık yaşanır, hem de ziyaretçilerinizi daha hijyenik bir ortamda ağırlamanıza olanak sağlar. Karşılama bankoları birinci kalite malzemeden ve insan sağlığına zarar vermeyecek boyalardan üretilmelidir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et