Ofisinize Prestij Katar...

Bar Sandalyeleri

38 Ürün Bulundu

Bar Sandalyeleri

Bar sandalyeleri cafe ve restaurant içerisinde kullanabileceğiniz oldukça şık ve dikkat çekici ürünlerdir. Özellikle yüksek oturma düzeyleri ve farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Pub’lar için de oldukça uygun olan bar sandalyeleri sipariş vermek isteyen müşterilerinizin ziyaret edeceği ilk nokta olacaktır. Bu açıdan genel yapı ile uyumlu olan ve bir renk bütünlüğüne sahip olan sandalyeleri tercih etmek mükemmel ve bütün bir şıklığı ortama yansıtacaktır. Oldukça farklı renkler kullanılarak üretilen sandalyeler arasından kendi mekanınız için uygun olan rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı ve daha yeni modern tasarımları tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Metal ayaklı olan bar sandalyeleri şık ve konforlu olmanın yanında bir o kadar da dayanıklıdır.

Bar Sandalyesi Tasarımları

Tasarım olarak ince ve uzun bir yapıya sahip olan bar sandalyeleri farklı ayaklık tasarımlarını da içerisinde bulundurmaktadır. İnce ve uzun yapıya sahip olması alandan tasarruf etmek açısından da oldukça iyi bir iş çıkarmaktadır. Bu sayede çok daha dar alanlar içerisinde daha fazla kişiye hizmet sunabilirsiniz. Cafe içerisinde oldukça geniş bir alana sahip değilseniz alandan tasarruf etmek isteyebilirsiniz. Böyle durumlar için biçilmiş kaftan olan bar sandalyeleri alandan tasarruf etmenizi sağlarken bir yandan oldukça dikkat çekici ve şık bir görüntüyü ortam içerisine yansıtacaktır. Birbiri ardına sıralanmış olan sandalyeler ile bir renk uyumu yakalayarak hoş bir ön sipariş bölümü oluşturabilirsiniz. Mekan içerisinde keyifli vakit geçirmek isteyen müşterileriniz bu sandalyelerden oldukça memnun kalacaktır.

Bar Sandalyesi Fiyatları

Ortalama olarak 1.000 TL civarlarında satın alabileceğiniz birçok bar sandalyesi bulunmaktadır. Bar sandalyeleri oldukça ekonomik fiyatlara edinebileceğiniz işlevsel ve konforlu bir üründür. Bu sayede cafe veya restraurant için en önemli eksikliklerden birini uygun fiyatlara kapatabilirsiniz. Yapacağınız tercih maddi olmanın yanında ortam içerisinde farklı bir hava oluşturacağından dolayı dikkatli bir şekilde seçim yapmanızı ısrarla öneriyoruz. Dayanıklı ve kaliteli malzemede üretilmiş olan sandalyeler uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdir. Tek seferlik yapacağınız ödeme sonrasında uzun bir süre boyunca kaliteli ürünlerin keyfini sürebilirsiniz. Renk seçenekleri ve modern tasarımlar arasından ihtiyacınızı belirledikten sonra seçim yapabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et