Ofisinize Prestij Katar...

Keson

25 Ürün Bulundu

Ahşap Kesonlar

Çoğunlukla ofis gibi çalışma ortamlarında ve evlerde kullanılmak üzere tasarlanan kesonlar, çekmeceli depolama elemanlarıdır. Tekerlekli, tekerleksiz, anahtarlı veya şifreli kilit sistemli, 2 çekmeceli, 3 çekmeceli, raflı, kapaklı gibi çeşitli seçenekler ile satışa sunulankesonlar, az yer kaplamalarına karşıt geniş iç hacimleri sayesinde oldukça fazla eşyayı, dosyayı, dokümanı ve diğer araç gereçleri muhafaza edebilmektedir. 60-80 santimetre arası yükseklik, 40-80 santimetre arası genişlik, 50 santimetre civarı derinliği bulunan kesonlar, genelde ahşap malzemeden üretilmektedir. Birinci kalite ahşaptan üretilen ahşap kesonlar, farklı renk, tasarım ve şekil seçenekleri ile ofisinize uyum sağlayacaktır.

Ahşap Kesonların Özellikleri

Ahşap kesonlar birinci kalite ahşaptan üretilmektedir. Tekerlekli ayak bölümleri sayesinde kolay bir şekilde yer değişikliği yapabileceğiniz bu kesonlar oldukça kullanışlıdır. Çekmecelerinde bulunan anahtarlı kilit sistemi ile eşyalarınızı güvenle muhafaza etmenize yarayan bu mobilyalar ile depolama alanı hacmini yükseltebilirsiniz. Kullanım sıklığı ve kullanım alanına göre seçebileceğiniz iki çekmeceli, üç çekmeceli, kapaklı veya raflı ahşap kesonlar ile ihtiyaçlarınıza hızlıca cevap alabilirsiniz. Yıpranma, aşınma, deformasyona uğrama ve darbelere karşı dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü olan ahşap kesonların 24 ay garanti süresi vardır. Ahşap kesonlar nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile kolayca temizlenebilir yapıya sahiptir. Ahşap kesonlarda kullanılan boyalar, insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyen kaliteli boyalardır. Ahşap kesonlaristeğe göre sağ veya sol tarafta konumlandırılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Sayısız renk ve tasarım seçeneği ile diğer ofis mobilyalarınıza uyum sağlayacak ahşap kesonlar, çağın gerektirdiği yenilikleri üzerinde taşımaktadır.

Ahşap Kesonlar ile Personel Verimini Yükseltin

Ahşap kesonlarda bulunan kilit sistemi personelinizin özel hissetmesini sağlar. Ahşap kesonlar genellikle erişimin kolay olduğu yerlere konumlandırılmaktadır. Bu konumlandırma ile personeliniz istediği dosyaya, eşyaya ve dokümana kolayca ulaşabilir. Kesonlarda bulunan tekerlekli ayakların da yardımı ile personel kendi zevkine göre ahşap kesonunuistediği yere yerleştirebilir. Kısacası; ahşap kesonlar başta personeliniz olmak üzere tüm kullanıcıların özel hissetmesini sağlamak için üretilmiş olan depolama elemanlarıdır. Eğer siz de depolama sorununuzu çözmek istiyorsanız sayısız seçeneğe sahip ahşap kesonlara göz atabilirsiniz.

Metal Kesonlar

Ofis, büro, ev gibi ortamlarda kullanılmak üzere satışa sunulan metal kesonlar, depolama sorununuzu çözebilecek, şık ve küçük mobilyalardır. Tekerlekli, tekerleksiz, anahtarlı veya şifreli kilit sistemli, 2 çekmeceli, 3 çekmeceli gibi seçenekleri bulunan metal kesonlar, az alan kaplamalarının yanında geniş çekmece hacimleri ile dosyalarınız, dokümanlarınızı, evraklarınızı, menkul kıymetlerinizi ve diğer kişisel eşyalarınız muhafaza etmeye yaramaktadır. 55-75 santimetre civarı yükseklik, 30-50 santimetre civarı genişlik, 50 santimetre civarı da derinliğe sahip olan metal kesonlar, birinci kalite metal kullanılarak üretilmektedir. Farklı renk, tasarım ve boyutlara sahip olan metal kesonlar ile ofisinize şık ve modern bir görüntü katabilirsiniz. Çağın gerektirdiği yenilikleri üzerlerinde taşıyan bu mobilyalar ile ofisinize ayrı bir hava katacaksınız.

Metal Kesonların Özellikleri

Birinci kalitede metal kullanılarak imal edilen metal kesonlar uzun ömürlü yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Tekerlekli yapısı sayesinde kolayca yer değişikliği yapabileceğiniz metal kesonlar oldukça kullanışlıdır. Üzerlerinde bulunankişiye özel anahtarlı veya şifreli kilit sistemleri ile eşyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz. Kullanım süresine, kullanım yoğunluğuna ve kullanım alanına göre iki çekmeceli veya üç çekmeceli olarak üretilen metal kesonlar yeni trendlere uyum sağlamaktadır. Aşınma, yıpranma, darbelere bağlı şekil bozuklukları ve deformasyonlara karşı korumalı olan dayanıklı yapısı; sağlamlığına sağlamlık katmak için özel olarak tasarlanmıştır. Metal kesonlar 24 ay yani 2 yıl boyunca garanti kapsamında korunmaktadır. Metal kesonlarda kullanılan boyalar insan sağlığına zarar vermeyecek antrasit boyalardır. İsteğe göre sağ tarafta veya sol tarafta kullanabileceğiniz metal kesonlar her iki taraf için de kullanılmaya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile temizliğini sağlayabileceğiniz metal kesonlar çeşitli renk, şekil ve boyut seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Bu kesonlar diğer ofis mobilyalarınız ile birleşerek ofisinize apayrı bir hava katacaktır.

Metal Kesonlar ile Eşyalarınız Güvende

Metal kesonların çekmeceleri merkezi kilit sistemlidir. Size özel anahtar veya şifre ile açabileceğiniz bu çekmece tipleri sayesinde eşyalarınızı, dokümanlarınızı, menkul kıymetlerinizi, dosyalarınızı ve diğer araç gereçlerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et