Ofisinize Prestij Katar...

Üçlü Kanepeler

34 Ürün Bulundu

Üçlü Kanepeler

Üçlü kanepeler ofislerin vazgeçilmez temel eşyalarından birisidir. Her çalışma odasında bulunması gereken profesyonel gösteren bir ofis eşyasıdır. Rahatlık ve konfor sunan bu kanepelerin malzemeleri en son kalite ürünlerden üretilmektedir. Sizlerin de tercihinize göre renk ve kumaş çeşitliliğinin bol olduğu bu üçlü kanepeler şık bir görünüm ortaya koyuyor. Bir ofisin görünümü en az yaptıkları işin kalitesi kadar önemlidir. Ofisinizin imajı sizin imajınızı yansıtmaktadır. Bu yüzden ofisinizi tasarlarken kesin çizgileri olan güven veren tasarımlar tercih etmelisiniz. İş yaptığınız alana göre renkler tercih edebilir, ofisinizi kişiliğinizi yansıtacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Daha renkli ve yeni görünümler tercih edebilir, sağlam ve güven veren bir profil çizmek için koyu temaları ve koyu üçlü kanepeler tercih edebilirsiniz.

Üçlü Kanepeler İskeletleri

Ahşap ve metal olarak iki şekilde kanepe iskeleti üretilmektedir. Ahşap malzemeler daha çok tercih edilmesine rağmen metal iskeletler daha sağlam ve dayanıklıdır. Malzemelerin kalitesine göre de fiyatlar belirlenmektedir. Metal iskeletlerin çürüme veya kırılma gibi sorunları yoktur ancak ahşap iskelete göre daha pahalıdır. Üçlü kanepeler rahat temizlik açısından genellikle suni deri döşemelerle üretilmektedir. Yüksek ayaklı kanepelerde rahatlıkla hareket ettirilerek ofis temizliğinin hızlı ve özenli olmasından yana büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ahşap iskeletler çürüme ve kırılma gibi sorunları barındırdığından kullanım süreleri metal iskeletlerinkinden daha kısadır. Üçlü kanepeler seçerken bu ve bunun gibi detaylara dikkat etmelisiniz. Uzun ömürlü kullanabileceğiniz ürünleri tercih etmelisiniz.

Üçlü Kanepeler ve Tasarımlar

Üçlü kanepeler ülkemizde en çok üretilen tekstil eşyalarından bir tanesidir. Birbirinden farklı tasarımları ile yenilikçi, eski tarz ve profesyonel bir imaj çizebilirler. Sizlerden beklenilen tek şey ise ofisiniz için uygun bir çizgi belirlemek. Ofis imajı hem çalışanların işlerine motive olmasına hem de rakip firmalarla ya da çalıştığınız firmalarla yapacağınız görüşmeler sırasında imajınız için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Toplantı odaları için ayrı çalışma odaları için ayrı ayrı üretilen üçlü kanepeler sizlerin prestijinizi yükseltmek için birebirdir. Yapacağınız bütün tasarımların uzun süreler boyunca sizlere kullanım avantajı sağlayacağından emin olarak yenilikçi tasarımlara yönelmenizi tavsiye etmekteyiz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et