Ofisinize Prestij Katar...

Ahşap Müdür Koltukları

39 Ürün Bulundu

Ahşap Müdür Koltukları

Ahşap müdür koltukları, birinci kalite ahşaptan üretilen, müdürlerin saygın kişiliğinin izlerini üzerinde taşıyan koltuklardır. İskeletin ahşap, ayak ve kolçakların ahşap cilalı olduğu bu koltuklarda kullanıcının rahatlığı ön planda tutulmaktadır. Özellikle uzun süreli kullanımlarda oluşabilecek sırt ağrılarına ve sağlık sorunlara engel olmak için özel tasarımla üretilen ve çeşitli renk, şekil seçenekleri bulunan bu koltuklar, odanızda yıldız gibi parlayacak ve ayrı bir hava getirecektir.

Ahşap Müdür Koltukları Özellikleri

Ahşap müdür koltukları birince derece kalitede ahşap ile üretilmektedir. Üzerinde kullanılan kumaş, suni deri veya hakiki deri ile şıklık ön planda tutulmuştur. Ahşap müdür koltukları kullanıcının isteği üzerine farklı renklerde de tasarlanabilmektedir. Ahşap müdür koltukları, kullanıcının rahat bir şekilde çalışması için yükseklik ayarlama ve aşağı yukarı sabitleme mekanizmasına sahiptir. Bu özellik ile bel, boyun ve omuzdaki kasların rahatlaması sağlanır. Ahşap müdür koltukları yatar veya dik pozisyonda istenilen yerde sabitleme özelliğini üzerinde taşır. Ayrıca bu koltuklarda bulunan mekanizma ile serbest sallanabilmeyi ve 360 derece dönmeye de izin verir. Ahşap müdür koltukları kullanıcının sırt, omuz ve boynunu kavrayan bir tasarıma sahiptir. Bu koltuklar geniş oturma alanı ve rahatça yaslanmak için ergonomik sırt ve oturak tasarımına sahiptir. Ahşap müdür koltuklarında kullanılan tekerlekler 360 derece dönebilmektedir. Yumuşak veya sert zemine göre seçilen bu tekerlekler, zeminde oluşabilecek deformasyonların ve zararların önüne geçmektedir. Ahşap müdür koltuklarında kullanılan malzemeler uzun ömürlü kullanımlar için uygundur. Ahşap müdür koltukları eser miktarda deterjan ve nemli bir bez ile kolayca temizlenebilir yapıdadır.

Ahşap Müdür Koltuklarının İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkileri

Uzun süre boyunca oturmak, başta sırt ve boyun ağrıları olmak üzere çeşitli sağlık problemlerini beraberinde getirir. Ahşap müdür koltuklarında kullanılan kumaş ve deri boyaları insan sağlığına zarar vermeyecek türdedir. Koltuklarda bulunan aşağı, yukarı yükseklik ayarlama ve sağa, sola, öne arkaya yatma mekanizmaları sayesinde boyun, sırt ve omuz kaslarının gevşemesi, omurlar arası disklerin rahatlaması sağlanır. Ahşap müdür koltuklarındaki oturma alanları, uzun süreli oturumlarda oluşabilecek bacak ve kasık problemlerinin önüne geçmektedir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et