Ofisinize Prestij Katar...

Çalışma Koltukları

110 Ürün Bulundu

File Çalışma Koltukları

Çağın gerektirdiği yenilik ve modernliği üzerinde taşıyan fileli çalışma koltukları, müdür koltuklarına göre daha minimal bir tasarıma sahiptir. Küçük yer kaplaması ile kullanıcısının hareket kabiliyetini kısıtlamaması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. File şef koltukları birinci derece kalite kullanılarak üretilmiştir. Geniş yelpazeli renk, tasarım ve model seçenekleri ile kullanıcıların beğenilisine sunulan file şef koltukları ofisinize apayrı bir hava katacaktır.

File Şef Koltukları Özellikleri

File şef koltukları, çağın beraberinde getirdiği yenilik izleniri üzerlerinde taşımaktadır. Gövdede sert döküm plastik, kolçaklarda ve ayaklarda ise polikarbon, krom, plastik veya alüminyum gibi malzemeler kullanılmaktadır. File şef koltukları, diğer koltuklara nazaran daha minimal ve daha modern bir görünüme sahiptir. Koltukta kullanılan fileler birinci sınıf kalitededir. Bu fileler yırtılma, sökülme gibi risklere karşı dayanıklıdır. File sayesinde kullanıcının sırt bölgesi tam anlamıyla kavranır ve oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçilir. Filelerin hava alma özelliği ile uzun süreli kullanımlarda oluşabilecek terleme gibi problemlerin önüne geçilir. File şef koltukları, diğer koltuklara nazaran çok daha fazla fonksiyonu üzerinde bulundurur. Koltuğu alçaltmaya veya yükseltmeye yarayan yükseklik ayarlaması, kızaklı mekanizma ile derinlik alanı, geriye doğru yaslanma ve kilitleme özelliği, sırt yaylanma tansiyon ayarı, kolçakları aşağı, yukarı, sağa, sola, ileri ve geriye hareket ettirebilme gibi özellikleri vardır. File şef koltuklarında kullanılan kolçaklar uzun süreli kullanımda dirsek ve bileklere zarar vermeyecek kaliteli, yumuşak malzemeden üretilmektedir. File şef koltuklarında kullanılan tekerlekler 360 derece dönmeye izin vermektedir. Yumuşak ve sert zemin ile uyumlu olan bu tekerlekler, zeminindeforme olmasını veya hasar görmesini engeller. File şef koltuklarında bulunan özelliklerden biri de kolay silinebilirlik özelliğidir. Bu özellik sayesinde file koltuğu nemli bir bez ve eser miktarda deterjan kullanarak kolayca temizlenmeye olanak sağlar. File şef koltukları 24 ay yani 2 yıl boyunca garanti kapsamında korunmaktadır.

File Şef Koltukları ile Sağlıklı Çalışma Ortamı

File şef koltuklarında bulunan mekanizmalar veya bu koltuk ile uyumlu olan bel, boyun destek aparatları sayesinde uzun süreli oturumlarda oluşabilecek; boyun, sırt, , omuz, kol, bacak gibi ağrıların önüne geçilmektedir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et