Ofisinize Prestij Katar...

Ahşap Makam Takımları

16 Ürün Bulundu

Ahşap Vip Makam Takımları

Daha konforlu ve daha şık bir ortamda çalışmak isteyen üst düzey ofis yöneticilerinin tercih edeceği ahşap vip makam takımları ile ofisinizde konforun ve kalitenin farkına varabileceksiniz. Ahşap vip makam takımları çağın gerektirdiği yeniliklere uyarak tasarlanmış ve birinci kalite ahşap kullanılarak üretilmiştir. Ahşap vip makam takımları kullanıcının tarzını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Söküp takılabilen parçaları ile istediğiniz şekilde kişiselleştirebileceğiniz ahşap vip makam takımları ofisinize apayrı bir hava katacaktır.Ahşap vip makam takımlarını ister set halinde isterseniz de parça parça satın alabilirsiniz.

Ahşap Vip Makam Takımlarında Hangi Mobilyalar Var

Ahşap vip makam takımları birinci kalite doğal ahşap kullanılarak üretilen ofis mobilyalarını içerisinde barındırmaktadır. Ahşap vip makam takımının içerisinde bulundurduğu masalar, sandalyeler, oturma elemanları, çekmeceler, kesonlar, dolaplar, konsollar, buzdolapları, etajeler; modernliği ve şıklığı yansıtmaktadır. Ahşap vip makam takımlarında bulunan dolap, keson gibi ofis mobilyalarında değiştirilebilen şifreleme sistemi bulunabilmektedir. Ayrıca ahşap vip makam takımlarındaki etajerleri isteğinize göre sağ veya sol tarafta kullanıma uygun olarak hazırlatabilirsiniz.

Ahşap Vip Makam Takımları Faydaları

Ofisinizde bulunması gerekenlerin başında ofis mobilyaları gelmektedir. Modern ve kullanışlı ofis mobilyalarını içerisinde barındıran ahşap vip makam takımları, kullanıcının konforu hissedebilmesi için özel olarak üretilmiştir. Ahşap vip makam takımları ile ofisinizde rahat bir şekilde çalışabilirsiniz.

Ahşap vip makam takımları kullanıcısının değerli hissetmesini sağlamak için özel mimariyle tasarlanmıştır. Ahşap vip makam takımlarının içerisinde bulunan uzaktan kontrollü ses sistemleri, bardak soğutma ve ısıtma sistemlerigibi ürünler ile çalışma veriminizi en üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Ahşap vip makam takımlarında güvenlik açısından da maksimum düzeydedir. Dolaplarda, kesonlarda ve diğer depolama alanlarında bulunan şifre sistemleri ile kişisel eşyalarınızı, dosyalarınızı, evraklarınızı ve değerli mallarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Ahşap vip makam takımları ile odanızda ağırlayacağınız müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin gözünde olumlu bir imaj yaratabilirsiniz.

Ahşap vip makam takımlarının içerisinde bulunan ofis mobilyaları,uzun süreler boyunca kullanmak için dayanıklı ahşaptan üretilmektedir. Ahşap vip makam takımları nemli bir bez veya kimyasal temizleyici ile kolayca temizlenebilir yapıya sahiptir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et