Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Şezlong

Bu Kategoride 1 Ürün Bulundu

Şezlonglar

Şezlonglar yani cafe servantları teras veya bahçelerinizde müşteri çekmek amaçlı kullanabileceğiniz dekoratif bir üründür. Dekor olarak kullanılmasının yanı sıra uzun gövdesi sayesinde konforlu bir deneyim sunmaktadır. Parça kalitesi ve dayanıklılığı konusunda da oldukça iyi iş çıkaran cafe servantları bahçeleriniz içerisinde kullanabileceğiniz ve konforlu bir deneyim yaşatırken bir yandan oldukça fazla müşteri çekecek bir üründür. Bu işlevsel ürünü ortam içerisinde kullanmanızın sizlere büyük faydası dokunabilmektedir. Kolay temizlenebilmesi ve dış şartlardan etkilenmemesi nedeniyle çekinmeden istediğiniz ortam içerisinde kullanabilirsiniz. Oldukça tuhaf ve renkli bir hava katacak olan şezlonglar cezbedici bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede ortamı çok daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Kasvetli ve donuk olan ortamlar iş verimini büyük ölçüde düşürebilmektedir.

Şezlong Fiyatları

Şezlonglar 1.700 TL civarlarında müşterilere sunulmaktadır. Ufak bir ücret ödeyerek bu kadar dikkat çekici bir ürünün sahibi olabilirsiniz. Bu durum çok daha fazla müşteriye sahip olmanızı kolaylaştırabilir. Çok daha fazla ziyaretçiye ulaşarak iş veriminizi yükseltebilirsiniz. Aynı zaman da çalışanlarınız için çok daha eğlenceli bir ortam yaratacağından dolayı basık ve donuk ofis hayatından çalışanlarınızı uzaklaştırabilirsiniz. Cafe servantları oldukça uygun fiyatlara istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz dayanıklı ve konforlu bir ürünün sahibi olmanızı sağlamaktadır. Çok fazla farklı model ve tasarım bulunmasa da tek olan seçeneğin de oldukça dikkat çekici ve şık olduğunu söyleyebiliriz. Verdiğiniz sipariş sonrası konforu sayesinde de pişman olmayacaksınız.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et