Ofisinize Prestij Katar...

Öğretmen Dolapları

2 Ürün Bulundu

Öğretmen Dolapları

Öğretmen Dolapları öğretmenlerimizin oldukça ihtiyaç duyduğu mobilyalardan biridir. Birçok farklı öğrenci ile etkileşimde bulunan öğretmenler için tasarlanmış olan bu dolaplar birçok belge ve dosyaya özel olarak ayrılmış çekmeceler bulundurmaktadır. Bu sayede herhangi bir aksaklık yaşanmadan eğitim sürecine devam edilebilir. Çok fazla sayıda öğrenci bulunduğundan dolayı sınav kağıtları, yoklama durumu, ödevler ve test kitapları gibi çok fazla sayıda belgenin korunması ve saklanması gerekmektedir.Öğretmen dolapları tam da bu ihtiyacı karşılamak için üretilen işlevsel bir mobilyadır. Genel olarak ahşap tonlarının kullanıldığı dolaplar öğretmenlerimiz için oldukça şık bir hale getirilmiştir. Daha modern tasarımların üzerinde durulan modeller de çok daha fazla sayıda çekmece ve raf bulunuyor. Ahşabın verdiği doğal görüntü ile birleşen bu tarz tasarımlar oldukça şık olmanın yanında tüm ihtiyaçları da karşılar nitelikte. Tüm öğretmenlerimize ve öğretmen adaylarımıza eğitim hayatları boyunca başarılar diliyoruz.

Okul Mobilyaları

Okul mobilyaları oldukça özenle seçilmesi gereken ürünler arasında bulunmaktadır. Gelecek nesillerimizin yetiştirileceği bu mobilyalar hem dayanıklı hem de işlevsel olmalıdır. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen dayanıklı mobilyalar uzun eğitim öğretim süreci boyunca öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize eşlik edecektir. Öğretmen dolapları bunun için verilebilecek en iyi örnekler arasında yer almaktadır. Gelecek neslimize ışık tutacak ve güzel bir şekilde yetiştirecek olan öğretmenlerimize en kaliteli mobilyaları sunmamız doğru bir karar olacaktır. Öğretmen dolapları modern tasarımlar ile birleşerek öğretmenlerimize sunulabilecek en iyi hediye şeklini alıyor.

Öğretmen Dolabı Fiyatları

Ortalama bir fiyat olarak öğretmen dolapları 1.500 TL civarlarında müşterilerimize sunuluyor. Ahşap malzemenin kalitesi ve özenli işçilik için bu ücretin oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ahşap dolaplar öğretmen odasına çok daha şık ve doğal bir görüntü katacaktır. Aynı zaman da birçok bölme ve rafa sahip olan bu dolaplar işlevsellik konusunda öğretmenlerimize son derece yardımcı olmaktadır. Oldukça ekonomik fiyatlara siz de bu kaliteli ve dayanıklı ürünün sahibi olabilirsiniz. Ahşap mobilya konusunda oldukça özenli bir şekilde üretim yapıyoruz ve en kaliteli ürünleri size sunuyoruz. Modeller arasında tercih yaparak sipariş verebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et