Ofisinize Prestij Katar...

Dolap Arşivleme

183 Ürün Bulundu

Dolaplar ile Ofis İhtiyaçlarınız Bir Arada

Dolaplar, her ofiste olması gereken yegane araçlardır. Dosyaların konulabileceği, kırtasiye malzemelerinin yerleştirilebileceği, çalışanların çantalarını koyabileceği, oldukça işlevsel olan dolaplar, farklı ebatları ve model seçenekleri ile her ofise mükemmel bir şekilde uyum gösterir. Renk ve desen bakımından da onlarca seçeneğe sahip olan dolaplar kapaklı veya kapaksız seçenekleri ile ofislerin dilsiz yardımcısıdır.

Dolap Çeşitleri ile Ofislerde İşlevsellik

Ofisler için benzersiz işlevsel sunan dolaplar ile iş yerlerinde dağınıklıktan korunabilirsiniz. Araç-gereçlerinizi yerleştirebileceğiniz, çekmece destekli dolapları sekreterya bölümünden depolama alanlarına, makam odalarından personel odalarına, antreden lobiye kadar her alanda değerlendirebilirsiniz. İhtiyaca göre farkı ebat ve seçeneklerde sahip olabileceğiniz dolaplar, modern çizgilerden Retro seçeneklere kadar geniş bir model gamına sahiptir. Son derece kullanışlı olan seçenekler ofislerde işlevsel bir depolama alanı olarak işlev görür. Her türlü alana kolaylıkla uyum sağlayacak özellikleriyle tek odalı ofislerden devasa yapılara kadar iç mekanların tamamına mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Dolap Modellerinde Bol Çeşit, Uygun Fiyat

Ofisler için özel olarak ürettiğimiz ofis mobilyalarında tüm ürünleri görselleri ile birlikte inceleyebilir; en, boy ve derinlik bakımından karşılaştırabilirsiniz. Cam kapaklı, ahşap, varaklı, cilalı, beyaz ve çok daha fazla seçeneğe sahip olabileceğini seçenekleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü ve son derece dayanıklı olan seçenekler aynı zamanda zamansızdır. Modası hiç geçmeyen, korozyona karşı dirençli olan modellerin bakımı uygun yapıldığında uzun yıllar boyunca renginde herhangi bir solma olmadan kullanılabilir.

Dolap Modellerinde Her Ofise Özel Seçenekler

Her ofis ile son derece uyumlu olan modeller, aynı zamanda ofisinizdeki diğer mobilyalar ile tam anlamıyla bir uyum sağlar. Tasarımsal özelliklere sahip olan dolap seçeneklerini sadece ofislerde değil, aynı zamanda ticarethanelerde, AVM’lerde, fabrikalarda ve üretim merkezlerinde de kullanabilirsiniz. Personeller için özel olarak da sipariş edebileceğiniz dolaplar, ofis içinde yedekte bulunan araç-gereçlerin düzenli bir biçimde yerleştirilmesine olanak tanır. Sanat eserini andıran özellikleri ile herkesin sahip olmak isteyeceği seçeneklere Uzay Ofis Mobilya online mağazasından çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et