Ofisinize Prestij Katar...

Okul Sıraları ve Koltuklar

2 Ürün Bulundu

Okul Sıraları

Okul sıraları butik dershaneler için tercih edebileceğiniz ya da kendi çocuğunuz için eve satın alabileceğiniz faydalı bir üründür. Özellikle butik dershanelerin yeterli alana sahip olmamasından dolayı kompakt tasarımlar dikkat çekmektedir. Bu ufak tasarımlar sayesinde küçük odalar içerisinde daha rahat kullanılabilecek olan okul sıraları çizilmeye karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir. Bu sayede küçük yaş çocukların kullanımı konusunda da herhangi bir problem oluşmamaktadır. Kolay temizlenebilen kaplaması sayesinde düzenli olarak dış yüzeyini temiz tutabilirsiniz. Bu uzun vade içerisinde size oldukça büyük bir avantaj sağlayacaktır. Öğrencilerin derslerini başarılı bir şekilde yürütmesi ve zaman ayırdıkları vakit boyunca konfor alanlarından çıkmamaları için sıralar özenle tasarlanmaktadır. Öğrencilerin ihtiyacı olduğu ürünler arasında birinci sırada yer almaktadır.

Okul Sıraları Tasarımları

Okul sırası tasarımlar genel olarak tek bir çizgi halinde devam eder. Bu düz çizgi modern dokunuşlar ile bir miktar değişse de asıl tablo hep aynı kalmaktadır. Oldukça basit bir tasarıma sahip olan okul sıraları tasarım konusunda dikkat çekici olmasa da işlevsellik ve konfor açısından iyi bir iş çıkarmaktadır. Okul sırası için asıl önemli olan nokta da kesinlikle budur. Dış yüzeyi kolay deforme olan ve temizlenmesi konusunda sıkıntı yaşatacak olan malzemelerin kullanılması okul sırasının ömrünü önemli derecede azaltacaktır. Bu tarz durumların yaşanmaması için kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş olan sıraları tercih etmeyi unutmayın. Okul sıraları gün geçtikçe daha kompakt tasarımları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Okul Sırası Fiyatları

Okul sıraları 700 TL gibi oldukça uygun fiyatlara müşterilere sunulmaktadır. Ekonomik bir tercih olan bu sıralar sizlere uzun vade içerisinde güzel bir geri dönüş yapacaktır. Tek sefer ödeyeceğiniz ücret sonrası kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen sıralar deforme olmadan formlarını koruyacaktır. Bu sayede yakın zaman içerisinde yeni sıralar satın almanıza kesinlikle gerek kalmamaktadır. Okul sıraları konusunda ekonomik ve kaliteli bir tercihi bir arada yapmaya çalışın. Bu sayede maddi olarak ekstra bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Boyutlar ve kullanılan malzeme konusunda daha detaylı bilgi edinmek için kataloğun altında bulunan kısımlara göz gezdirebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
- +
- +
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et