Esenler : 0212 568 40 47  Bayrampaşa : 0212 612 41 74
Esenler CEP : 0535 568 40 47  Bayrampaşa Cep: 0544 612 41 74 
Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Üçlü Bekleme

Bu Kategoride 6 Ürün Bulundu

Üçlü Bekleme Koltukları

Üçlü bekleme koltukları, ofislerdeki müşterileri, misafirleri, iş görüşmesine gelen insanları ağırlamak için gerekli bir ofis, iş yeri eşyasıdır. Üçlü bekleme koltukları ile misafirlerinizi ağırlarken aynı zamanda alandan tasarrufu yapmış olursunuz. Böylelikle ofisiniz hem geniş ve hem de ferah gözükmüş olur. Birçok açıdan bakılınca çok avantajlı olan bu üçlü bekleme koltukları sizlerin ve ofisinizin profesyonel görünmesi için oldukça verimli bir eşyadır. Üçlü bekleme koltukları rahatlığı ve kumaşları hem sizler hem de misafirleriniz için oldukça uygun bir üründür. Genel olarak kaliteli bir görünüm sergileyen bu koltukların ofisinizin kalite çizgileri ile uyumlu olması bütün bit görünüş açısından önemlidir. Eğer ofisinizde retro esintiler barındırıyorsanız koltuk seçimleriniz bu tarzda olmalıdır.

Üçlü Bekleme Koltukları ve Tasarımları

Metal gövdeye yerleştirilen 3 döşeme koltuk ve kolluklardan oluşan bu ürün genellikle ofisin bekleme salonlarında kullanılır. Eğer bekleme salonu yok ise müşterilerinizi karşıladığınız salon kısmında da kullanılabilmektedir.

Üçlü bekleme koltukları, bir ofis için önemli bir görünüm çizgisidir. İnsanlar kapıdan girdikleri anda ilk karşılaşacakları görsel bekleme koltuklarıdır. İlk izlenim olarak insanlara mesaj verecek bu koltukların tarzı yenilikçi ve ofis içerisine uyumlu olmalıdır. İnce ve küçük olmalarına rağmen uzun süre boyunca kullanabilmeniz için metaller özenle seçilmiştir. Tasarım konusunda içinize sinen bir üçlü bekleme koltuğunun siparişini hemen verebilirsiniz. Son derece kullanışlı ve avantajlı olan bu koltuklar ofisiniz için profesyonel bir izlenim yaratacaktır.

Üçlü Bekleme Koltukları Avantajları

Üçlü bekleme koltukları alana özel tasarlandıkları için oldukça konforludur. Bir müşteriniz sizi uzun saatler boyunca beklese bile eğer koltuk rahatsa fazla rahatsız olmayacaktır. Düşündüğünüz de bir müşteri olsanız çalışmak istediğiniz firmayı ayakta ne kadar bekleyebilirsiniz? Bu hem ofisiniz için hem de profesyonel iş hayatınızın için oldukça büyük bir eksi olacaktır. Müşterilerinize değer verdiğinizi bu küçük eşyalarla gösterebilirsiniz. Ülkemizde profesyonel olarak işleyiş gösteren her ofisin kaliteli bekleme koltukları olduğunu söyleyebiliriz. Üçlü bekleme koltukları uygun fiyata mal edilip daha kaliteli bir görünüm sağlamaktadır. Ofisinizin prestiji için önemli bir görünüm yaratan bekleme koltuklarının kalitesiz olması, iş yeriniz için olumsu bir algı yaratabilmektedir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et