Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

İkili Bekleme

Bu Kategoride 7 Ürün Bulundu

İkili Bekleme Koltukları

İkili bekleme koltukları sayesinde alandan tasarruf sağlayarak müşterilerinize konforlu bir hizmet sunabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde müşterileriniz ile aranızdaki ilişki çok daha samimi olacaktır. Bu yüzden bekleme koltuklarınızı seçerken oldukça özenli davranmalısınız.İkili bekleme koltukları oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Aralarında kol dayama bölgesi bulunmayan bu ikili koltuklar çok daha az yer kaplamaktadır. Bu sayede bekleme salonunuza çok daha fazla müşteriyi sığdırabilirsiniz. Müşterilerinize oturacak konforlu bir sandalye sağlamak onlara verdiğiniz önemi vurgulamak için iyi bir tercih olacaktır.

İkili Bekleme Koltuğu Tasarımları

Yapıları gereğince farklı tasarımlara pek gidilemeyen ikili bekleme koltukları için sade ve kompakt tasarımlar kullanılmaktadır. Farklı iki renk aynı anda kullanılarak yeni tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Modern tasarımlara oldukça yakın olan bu modeller ile bekleme salonunuza şık bir görüntü katabilirsiniz. Aynı zaman da konforlu yapıları sayesinde müşterileriniz şık görüntünün yanında rahat bir deneyim de yaşayacaktır. Özellikle küçük ofisler için vazgeçilmez ürünler arasında bulunan ikili bekleme koltukları alandan tasarruf ederek çok daha fazla kişiye hizmet vermenizi sağlamaktadır. Bu avantajlı ürünler ile siz de müşterilerinize güzel bir deneyim yaşatabilirsiniz.

İkili Bekleme Koltuğu Ne İçin Tercih Edilir?

Ufak ofisler için tercih edilen ikili bekleme koltukları yeterli boş alana sahip olmayan mekanlar için tercih edilmektedir. Özellikle duvar diplerine yaslayarak kullanabileceğiniz bu koltuklar size alan açısından büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Bu sayede ufak bekleme salonlarınız içerisinde çok daha fazla müşteriye yer verebilirsiniz. Ayrıca oldukça ekonomik olan bu koltuklar maddi olarak da tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Şık ve daha özenli tasarımlar bir miktar pahalı olsa da ortalama fiyatların gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz. Farklı tasarımlar içerisinden bekleme salonunuz için en uygununu tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermeden önce konforlu bir seçim yaptığınızı test etmeyi unutmayın. Görünüm ve sunum ne kadar önemli olsa da müşterileriniz için konfor en üst düzeyde tutulmalıdır. Bu sayede müşterilerinize çok daha kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et