Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Toplantı Koltukları

Bu Kategoride 5 Ürün Bulundu

Toplantı Koltukları

Koltuklar iş hayatımızın içerisinde büyük bir yere ve öneme sahiptir. Toplantı odalarını süsleyecek olan toplantı koltukları özenle seçilmelidir. Farklı tarz tasarımlar tercih ederek güzel bir görüntü sunmak iş ortamı açısından çok daha elverişli olacaktır. Aynı zaman da toplantı koltukları oldukça konforlu olmalıdır. Saatlerce bir konu üzerinde tartışılabilir ve toplantı süreleri uzayabilir. Bu süre boyunca çalışanlarınızın ve müşterilerinizin rahatından ödün vermemek için konfor katsayısına oldukça dikkat etmelisiniz. Ufak tasarımlar dar alanlar için oldukça elverişli olsa da konfor açısından iyi bir hizmet sunamamaktadır. Bu yüzden daha konforlu olan geniş tasarımlara ilk tercihiniz olarak yer vermelisiniz. Dar alanlar için tercih edilmesi zor olan geniş modelleri seçmeden önce toplantı salonunuzun durumuna göz atmayı unutmayın.

Toplantı Koltukları Tasarımları

Tasarım açısından birçok farklı modele ev sahipliği yapan toplantı koltukları tekdüze tasarımlar dışında daha farklı tasarımları da içerisinde bulunduruyor. Örnek olarak nostaljik ve eski tarz bir görüntü arıyorsanız woody modeline göz atabilirsiniz. Daha ekonomik ve işlevsel bir tercih yapmak isterseniz ise daha basit tasarımları tercih edebilirsiniz. Basit tasarımlar çok daha ufak yapılı olduğu için dar toplantı salonlarının vazgeçilmezi olabilir. Konfor açısından yeterli bir performans sunmayan bu koltuklar işlevsellik açısından tercih edilebilecek düzeydedir.

Ne kadar işlevsel olsa da konfor katsayısı yeterli olmayan toplantı koltukları saatler sürebilecek olan iş görüşmeleri sırasında oldukça rahatsız verici olacaktır. İş sağlığınız ve veriminiz açısından büyük bir dezavantaj oluşturabilecek olan bu durum sizi oldukça kötü etkileyecektir. Bu tarz durumların oluşmaması için tercihinizi her zaman konforlu koltuklardan yana yapmanızı öneririz. Konforlu koltuklar sayesinde uzun sürecek olan toplantılarınızı veriminizi kaybetmeden devam ettirebilirsiniz. Bu durum çok daha sağlıklı bir süreç geçirmenize olanak sağlayacaktır.

Toplantı Koltukları Fiyatları

İş ve ofis hayatında oldukça önemli bir yere sahip olan toplantı koltukları farklı fiyat tabloları ile müşterilere sunulmakta. Sade ve kompakt olan tasarımlar 600 TL gibi fiyatlara müşterilere sunuluyor. Çok daha şık ve elegant olan tasarımlar ile 1500 TL civarlarına kadar çıkabilmekte. Ofisinize uyum sağlayacak tasarımları tercih etmeniz görünüm ve şıklık açısından çok daha doğru olacaktır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et