Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Misafir Koltukları

Bu Kategoride 95 Ürün Bulundu

Misafir Koltukları

Sadece ofis içerisinde değil tüm çalışma ve hizmet alanlarında misafir koltukları oldukça ihtiyaç duyulan ve kullanılan bir üründür. Müşteri odaklı prensiplerinizi müşterilerinize yansıtmak ve onlara değer verdiğinizi hissettirmek istiyorsanız kaliteli ve konforlu misafir koltukları tercih etmelisiniz. Aynı zamanda bu sizin işinize verdiğiniz önemi ve dikkati gösterecektir. Misafirlerinizin ziyaretleri boyunca olumlu bir tavır içerisinde bulunmasını sağlayacak olan misafir koltukları özenle tercih edilmelidir. Seçim yaparken konfor katsayısını üst düzeyde tutmanız iş hayatınızı ve ilişkilerinizi çok daha verimli bir halde tutmanıza olanak sağlayacaktır. Dikkatle seçeceğiniz modelin şık ve konforlu olmasına son derece dikkat edin.

Misafir Koltukları Nasıl Tercih Edilmeli?

Misafir koltukları içerisinde bulunduğu toplantı odası veya bekleme salonu gibi mekanları oldukça şık göstermelidir. Bu yüzden birbirleri ile uyumlu özel tasarımlar tercih etmeniz çok daha hoş bir görüntü oluşturacaktır. Müşterileriniz veya misafirleriniz belli bir süre bu koltukları kullanacağından dolayı hem yeterli sayıda koltuğa sahip olmalısınız hem de koltuklarınız oldukça konforlu olmalıdır. Misafir koltukları tercih ederken şıklığı bir kenara bırakmadan konforlu bir seçim yapmanın en doğrusu olacaktır. Müşterilerinizi ve misafirlerinizi memnun tutmanız iş sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Aynı zaman da gösterdiğiniz özen sayesinde çevrenizi ve ağınızı çok daha geniş tutabilirsiniz. İş veriminizi arttırmanıza olanak sağlayacak olan bu durum ile siz de kendinizi ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Misafir Koltukları Fiyatları

Şık ve daha konforlu tasarımların fiyatları 2.500 TL civarlarına kadar çıkabilmektedir. Daha ufak ve sade tasarımlar ise 500 TL gibi fiyatlara müşterilere sunulmaktadır. Misafir koltukları müşterilerinize ve misafirlerinize gösterdiğiniz önemi belli edeceğinden dolayı tercihinizi sade tasarımlar üstüne yapmamanızı öneririz. Şık ve pahalı olan tasarımlar genel olarak siyah deri ile kaplanmış geniş ve rahat modellerdir. Bu modeller konfor açısından oldukça yeterli bir performans sunacaktır. Aynı zaman da kolay temizlenebildiğinden dolayı temizlik konusunda sizi yormayacaktır. Düzenli olarak kolay bir şekilde yapacağınız temizlik ile müşterilerinize üst düzey konfor sunabilirsiniz. Misafir koltukları konusunda kaliteden ödün vermemeniz müşteri ilişkileriniz konusunda sizi oldukça ön sıralara taşıyacaktır. Bu durumu dikkate alarak tercih yapmayı unutmayın.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et