Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Bekleme Koltukları U-Ayak

Bu Kategoride 60 Ürün Bulundu

Bekleme Koltukları U-Ayak

U-Ayak bekleme koltukları ofis içerisinde oldukça tercih edilen farkı bir tasarımdır. Bekleme koltukları U-Ayak tasarımları ile çok daha az yer kaplamaktadır. Bu sayede ofis içerisinde kullanılabilecek oldukça işlevsel bir ürün olmaktadır. Ofis içerisinde alandan tasarruf etmek için tercih edilen bekleme koltukları U-Ayak modeli ile üretilmektedir. Esnek bir yapıya sahip olduğundan konfor açısından da oldukça iyi bir performans sergilemektedir. Yazı işlerinde stabil olmadığından dolayı sallanabilir ve bu durumda dezavantaj olabilir. Bu yüzden ofis çalışanları için değil bekleme salonu için tercih edilmektedir. Ziyaretinize gelen müşterileriniz için oldukça konforlu bir tercihtir.

Bekleme Koltukları Modelleri

Bekleme koltuğu modelleri içerisinde U-Ayaklı modelleri genel olarak taba ve siyah renkte üretilir. Tasarım açısından çok bir farklılık içermeyen bekleme koltukları U-Ayak modelleri hemen hemen aynı tasarıma sahiptir. Bu model için asıl amaç u ayaklar sayesinde koltuğa esneklik kazandırarak daha konforlu olmasını sağlamaktır. Ayrıca geniş ve her yöne dağılan ayaklara sahip olmadığından oldukça az yer kaplamaktadır. Duvar diplerinde kullanılması size büyük ölçüde alan tasarrufu yaptırabilir. Bekleme salonunuz yeteri kadar büyük değil ise tercih etmeniz gereken koltuklar arasında en önde gelmektedir. Farklı tasarımı ile istediğiniz bir yere yaslayabilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz. Süet ve siyah renkleri oldukça şık bir görüntü sunmaktadır. Daha renkli ve iç açıcı renkleri de modeller arasında bulabilmeniz mümkün. Tercihinize göre bekleme salonunuza en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Konforlu yapısı sayesinde ziyarete gelen müşterilerinize iyi bir hizmet sunmuş olursunuz.

U-Ayak Bekleme Koltukları Fiyatları

Bu model içerisinde bulunan bekleme koltuğu fiyatları diğer koltuk fiyatları ile hemen hemen aynıdır. 500 TL gibi ücretlere sade ve ufak tasarımları satın alabilirken bu fiyat 2.500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu pahalı olan koltuklar genel olarak siyah deri ile kaplanmış elegant modellerdir. Bekleme salonunuzun yapısına göre tercih yapmanız görsel bütünlüğü koruyacaktır. Oldukça fazla renk seçeneği arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Bekleme koltukları U-Ayak modeli ile oldukça fazla tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. En çok tercih edilen renkler ise taba ve siyah renkleridir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et