Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

VİP Toplantı Masaları

Bu Kategoride 18 Ürün Bulundu

Vip Toplantı Masaları

Vip toplantı masaları, ofisinizde yapacağınız toplantıları, görüşmeleri ve sunumları daha verimli hale getiren mobilyalardır. Şüphesiz ki bir ofisin en önemli alanlarından biri toplantı odalarıdır. Bu odalarda gerçekleştirilen toplantılar ofisin kaderini çizmektedir. Vip toplantı masaları,ortama olumlu bir hava katmak için birinci kalite metal ve ahşap malzemelerden üretilmiştir. Tasarım açısından ufak ama vurucu detaylara sahip olan Vip toplantı masaları genel olarak dikdörtgen veya oval şekildedir. Bu şekilde olmasının sebebi toplantıda bulunan yetkili kişilerin ve bu kişilerin saygınlığının daha belirgin olmasını sağlamaktır.

Vip Toplantı Masaları ve Diğer Masalar

Masalar hayatın her yerinde ve her alanında kullanılmaktadır. Kullanıldığı alana göre çeşitli derinlik, genişlik ve yükseklik ayarlarına sahip olan masalar ile Vip toplantı masaları arasında belirgin farklar vardır.

Vip toplantı masaları, gündelik hayatta kullanılan masalara göre daha geniş, daha yüksek ve daha derindir. Vip toplantı masalarında kullanılan metal ve ahşaplar özel olarak seçilmiştir. Bu malzemeler darbelere, deformasyonlara ve çiziklere karşı dayanıklıdır. Vip toplantı masaları diğer masalara nazaran daha sade, fakat bir o kadar da şıktır. Vip toplantı masalarının sade olmasının nedeni; kişilerin dikkatlerini tamamen toplantıya, görüşmeye veya sunuma çekmektir. Vip toplantı masaları dikdörtgen veya oval şeklinde tasarlanmaktadır. Bu tasarım ile toplantıya, görüşmeye veya sunuma öncülük eden kişinin konumu daha net gösterilir. Vip toplantı masaları çeşitli renk, tasarım ve şekiller ile her türlü bütçeye hitap etmektedir. Bu masaların ayakları genelde metal olarak üretilmektedir. Ayaklardaki özel mimari ile zemine verilebilecek herhangi bir zararın önüne geçilmektedir.

Vip Toplantı Masaları ile Olumlu Görüşmeler

Vip toplantı masaları şirketin saygınlığını direkt olarak insanlara yansıtmaktadır. Kullanıcıların, kendilerini özel hissetmesi için ince ve şık dokunuşları üzerinde bulunduran bu masalar ile toplantılarınız, sunumlarınız ve görüşmeleriniz daha eğlenceli bir hal alacaktır. Potansiyel müşterilerinizin şirkete olan bakış açısı ilk olarak mobilyalar üzerinden olacaktır. Vip toplantı masaları ile müşterilerinizin, potansiyel müşterilerinizin, misafirlerinizin veya ziyaretçilerinizin sağlıklı ve rahat bir toplantı süreci geçirmesine olanak sağlayabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et