Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Metal ayaklı Toplantı Masaları

Bu Kategoride 18 Ürün Bulundu

Metal Ayaklı Toplantı Masaları

Toplantı odası şirket hakkında kararların alındığı, müşteriler ile, potansiyel müşteriler ile veya şirket personelleri ile beraber toplantıların yapıldığı, alt kademede çalışan personellerin üstlerine sunumlar yaptığı, şirketin güncel mali ve piyasa durumu gibi tabloların paylaşıldığı odadır. Şirket için bu denli önemli olayların yaşandığı bu odada kullanılacak mobilyalar da ekstra özenle seçilmelidir. Özellikle kullanıcıların toplantı esnasında aktif olarak kullanacağı toplantı masaları büyük önem taşımaktadır. Metal ayaklı toplantı masaları, birinci kalite ahşap veya metalden üretilmiştir. Ayakları tamamen metal olan bu masalar uzun süreler boyunca kullanılabilmekte ve şirket adına oluşabilecek ekstra gider kalemlerinin ve ofis mobilyaları masraflarının önüne geçmektedir.

Neden Metal Ayaklı Toplantı Masaları

Metal ayaklı toplantı masaları şık ve estetik görünümleri ile gözleri üzerine çevirmektedir. Değiştirilebilen tasarım, renk ve şekil seçenekleri ile hemen hemen her kullanıcıya hitap eden bu masalar, kaliteyi konfor ile buluşturmaktadır. Metal ayaklı toplantı masalarının üst tablalarıorijinal metal ve ahşaptan, ayakları ise tamamen metalden imal edilmektedir. Bu ayaklar daha sonrasında elektrostatik toz boya veya özel statik toz boya boyanmakta; deformasyonlara, darbelere ve çiziklere karşı ekstra koruma sağlamaktadır. Bu ayaklar zeminde herhangi bir zarar oluşmaması için ustalıkla tasarlanmıştır.Metal ayaklı toplantı masaları güncel ve ileri zamanın ofis mobilyaları eğilimine göre tasarlanmakta ve bulunduğu ortamda göz alıcı hale gelmektedir. Kullanıcıların kendini özel hissetmesi için tasarlanan bu masalar kolay bir şekilde temizlenmektedir. Temizliğinde sadece nemli bir bez kullanacağınız metal ayaklı toplantı masaları ile zamandan tasarruf sağlayacaksınız.

Metal Ayaklı Toplantı Masaları Ayrıcalıkları

Metal ayaklı toplantı masaları ile toplantılarınızı, görüşmelerinizi, sohbetlerinizi ve sunumlarınızı daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Bu masalar kullanıcının rahatça hareket etmesi için oldukça geniş ve ferahtır. Metal ayaklı toplantı masaları ile ayaklarınızı 90 derecelik açı ile yere konumlandırabilir ve otururken başınıza gelebilecek çeşitli sağlık sorunlarını yok edebilirsiniz. Eğer siz de kendinizin ve müşterilerinizin toplantı esnasında daha keyifli zaman geçirmesini istiyorsanız metal ayaklı toplantı masalarını tercih edebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et