Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Büyük Toplantı Masaları

Bu Kategoride 8 Ürün Bulundu

Büyük Toplantı Masaları

Toplantı masaları arasında yer alan büyük toplantı masaları ile yüksek katılımcı sayılı toplantı, sunum ve görüşmeleri yapabilirsiniz. Normal toplantı masalarına nazaran çok daha büyük ve çok daha geniş olan büyük toplantı masaları ile 20 kişilik toplantıları rahatça yapabilir ve ofisinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Sadeliği ve modernliği bir arada yaşamak isteyenlerin tercih edeceği bu masalar geniş ve rahat kullanım alanı ile kullanıcısının memnun etmekten geri kalmıyor. Kenar kısımları başta olmak üzere özel metal veya ahşaptan yapılan büyük toplantı masaları, darbelere, deformasyonlara ve çiziklere karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çekmektedir. Büyük toplantı masaları farklı renk ve farklı tasarım seçenekleri ile siz değerli kullanıcılarını bekliyor.

Büyük Toplantı Masaları ve Özellikleri

Büyük toplantı masaları ile 10-20 kişilik toplantılarınızı, sunumlarınızı ve görüşmelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu masalar büyük oldukları için kullanıcının hareket kabiliyetini kısıtlamıyor, aksine geniş bir hareket alanı sunuyor. Büyük toplantı masalarında bulunan elektrik prizleri ve diğer güç kaynakları ile bilgisayarınızı, telefonunuzu çalıştırabilir, projektör cihazı üzerinden sunum yapabilirsiniz. Kişiselleştirilebilen renk seçenekleri ile ofisinizde bulunan diğer ofis mobilyaları ile uyumlu hale getireceğiniz toplantı masalarını kolay bir şekilde montajlayabilirsiniz. Büyük toplantı masalarının ayak kısımları eloksal (anodizasyon) ile kaplanmaktadır. Birinci sınıf ahşap veya metal kullanılarak yapılan bu masalar uzun süreler boyunca kullanılmak için tasarlanmış dayanıklı mobilyalardır. Bu mobilyalar nemli bir bez ve kimyasal temizlik ürünü yardımıyla çok kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.

Neden Büyük Toplantı Masaları

Büyük toplantı masaları ile toplantılarda, sunumlarda veya görüşmelerde oluşabilecek sıkışıklığın önüne geçilmektedir. Masaların üzerinde bulunan güç kaynakları yardımıyla elektronik cihazlarınıza kolayca erişebileceğiniz bu masalar, zemine zarar vermeyecek özel ayakları ile beraber gelmektedir. Farklı ölçü, farklı renk ve farklı tasarımlarda üretilen büyük toplantı masaları ile aklınızdaki toplantı odasını kurabilirsiniz. Toplantı masasının yeterince büyük olması potansiyel müşterilerinizi şirkete kazandırmakta önemli bir rol oynayacaktır. Ayrıca bu masaların büyüklüğü şirketinizin imajını da direkt olarak odaya aktaracaktır. Eğer siz de toplantılarınızı veya görüşmelerinizi rahatça yapmak istiyorsanız büyük toplantı masalarını tercih etmelisiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et